Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: MDA II - Na co si dat pozor pri koupi ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Dobry den,
    budu si bazarove kupovat MDA II a chtel bych se zeptat, zdali by jste mi mohli poradit, na co si dat pri koupi pozor a co pripadne vyzkouset? Cetl jsem, ze maji mdacka problem s praskanim krytu u diody, ale dal nevim, na co jeste dat pozor.
    Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

Asi vse podstatne najdes zde.
    Urcite bych se i zajimal jake je v baleni prislusenstvi.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

ok, diky, podivam se.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

jeste bych se chtel zeptat, daji se nekde sehnat sluchadla k MDA 2 (ten headset) co je v orig. prislusenstvi ? dekuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

No - k tomu prasknuti u vypinace - na to si moc nehraj - mne to prasklo jak u prvniho krytu, tak i ted u toho druheho - a to to tlacitko opravdu ale VUBEC nepouzivam (ani na vypinani ani na zapinani). Proste je to vlastnost a myslim, ze to ani nicemu zas tak nevadi - ostatne ani to poradne neni videt - musim to hledat nehtem, abych to vubec nasel...
    A co se tyce sluchatek - pokud je nemas pribalene, tak mas dve moznosti - koupit od nekoho, komu nefunguje MDA II nebo si koupit nove primo v TMO, ale mam pocit, ze to by ses asi dost solidne prohnul - to uz by fakt bylo lepsi si koupit BT sluchatka/redukci na poradna sluchatka
    Jinak na co si dat pozor - asi na nic - kdyz tak vychazim z toho sveho, tak me ze zacatku taky bolel kazdy skrabanecek, ale precejenom uz ho mam dyl a nicemu to nevadi. Stejne jde hlavne jen o displej a ten musi byt ve 100%nim stavu (pouzivany z folii - pokud ho nekdo pouzival bez folie/jsou na displeji skrabance, tak nebrat)

Podobná témata

1. Na co si mám dát pozor při koupi HTC TyTNa ??
    Od jurig v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-02-2007, 01:42
  2. Na co si dát pozor při koupi HTC TyTN?
    Od pdainz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-01-2007, 12:08
  3. Pozor - virus po ICQ !!!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 17-10-2006, 02:08
  4. Poraďte začátečníkovi na co si dát pozor při koupi PDA
    Od chev v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 05-07-2005, 15:13
  5. na co pozor...?