Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II - Na co si dat pozor pri koupi ?

Jirkac_ (269)|22.9.2005 07:32
Dobry den,
budu si bazarove kupovat MDA II a chtel bych se zeptat, zdali by jste mi mohli poradit, na co si dat pri koupi pozor a co pripadne vyzkouset? Cetl jsem, ze maji mdacka problem s praskanim krytu u diody, ale dal nevim, na co jeste dat pozor.
Dekuji
ElSoft (1244)|22.9.2005 10:09
Asi vse podstatne najdes zde.
Urcite bych se i zajimal jake je v baleni prislusenstvi.
Jirkac_ (269)|22.9.2005 11:58
ok, diky, podivam se.
Jirkac_ (269)|22.9.2005 19:20
jeste bych se chtel zeptat, daji se nekde sehnat sluchadla k MDA 2 (ten headset) co je v orig. prislusenstvi ? dekuji
Kato_ce4you (970)|23.9.2005 20:03
No - k tomu prasknuti u vypinace - na to si moc nehraj - mne to prasklo jak u prvniho krytu, tak i ted u toho druheho - a to to tlacitko opravdu ale VUBEC nepouzivam (ani na vypinani ani na zapinani). Proste je to vlastnost a myslim, ze to ani nicemu zas tak nevadi - ostatne ani to poradne neni videt - musim to hledat nehtem, abych to vubec nasel...
A co se tyce sluchatek - pokud je nemas pribalene, tak mas dve moznosti - koupit od nekoho, komu nefunguje MDA II nebo si koupit nove primo v TMO, ale mam pocit, ze to by ses asi dost solidne prohnul - to uz by fakt bylo lepsi si koupit BT sluchatka/redukci na poradna sluchatka ;)
Jinak na co si dat pozor - asi na nic - kdyz tak vychazim z toho sveho, tak me ze zacatku taky bolel kazdy skrabanecek, ale precejenom uz ho mam dyl a nicemu to nevadi. Stejne jde hlavne jen o displej a ten musi byt ve 100%nim stavu (pouzivany z folii - pokud ho nekdo pouzival bez folie/jsou na displeji skrabance, tak nebrat)