Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DVD na DivXPocket Movie

czdon70 (26)|20.9.2005 18:58
Ahoj lidi potřebuji poradit. Nejsem odborník tak prosím případné odpovídající aby se mnou mluvili jako s malým děckem :-))
Potřebuji dát do mechaniky DVD film a zkomprimovat ho nějakým programem na takovou velikost abych to mohl nahrát na kart a přehrát v MDA Compactu.Zkoušel jsem Smart Movie,i Pocket DivX ale ty neumí načíst DVD jen DivX .Při načítání DVD to najde složku video a v ni film rozdělený na 4 části přičemž jde označit vždy jen jedna část s příponou.vob která má kolem 1 giga to znamená 1/4 filmu.Prosííím existuje nějaký jednoduchý program pro jednoduché lidi který to umí ,nejlépe česky.Učil jsem se ve škole rusky :-)))
pagino (160)|20.9.2005 21:31
Co takto skusit Pocket DVD Studio 3.5 ? Celkom fajn programik
czdon70 (26)|30.9.2005 00:24
no teda toj sem si nemyslel že je to pro vás takový oříšek vložit do čtečky DVD film a zkomorimovat ho na pocket PC.A nebo to šichni umíte a nechcete mi to říct :-)))
beecher (9270)|30.9.2005 07:45
Vzdyt kolega pagino davno odpovedel... ;)
Kavy (374)|30.9.2005 09:28
Opravdu pěkný prográmek.Má několik možností rozlišení a kvality obrazu a zvuku,ořezů černých okrajů u širokoůhlých filmů,rippnutí na předem nastyvený limit MB........
Jen kdyby pracoval trochu rychleji,ale dá se to snést.Doporučuju alespoň vyzkoušet.