Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: DVD na DivXPocket Movie

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Ahoj lidi potřebuji poradit. Nejsem odborník tak prosím případné odpovídající aby se mnou mluvili jako s malým děckem :-))
    Potřebuji dát do mechaniky DVD film a zkomprimovat ho nějakým programem na takovou velikost abych to mohl nahrát na kart a přehrát v MDA Compactu.Zkoušel jsem Smart Movie,i Pocket DivX ale ty neumí načíst DVD jen DivX .Při načítání DVD to najde složku video a v ni film rozdělený na 4 části přičemž jde označit vždy jen jedna část s příponou.vob která má kolem 1 giga to znamená 1/4 filmu.Prosííím existuje nějaký jednoduchý program pro jednoduché lidi který to umí ,nejlépe česky.Učil jsem se ve škole rusky :-)))
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Co takto skusit Pocket DVD Studio 3.5 ? Celkom fajn programik

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

no teda toj sem si nemyslel že je to pro vás takový oříšek vložit do čtečky DVD film a zkomorimovat ho na pocket PC.A nebo to šichni umíte a nechcete mi to říct :-)))

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vzdyt kolega pagino davno odpovedel...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Opravdu pěkný prográmek.Má několik možností rozlišení a kvality obrazu a zvuku,ořezů černých okrajů u širokoůhlých filmů,rippnutí na předem nastyvený limit MB........
    Jen kdyby pracoval trochu rychleji,ale dá se to snést.Doporučuju alespoň vyzkoušet.

Podobná témata

1. Smart Movie
    Od uiui v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-08-2005, 19:33
  2. Smart Movie
    Od d.devil v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-11-2004, 22:13