Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Textak v MDA Compact

mikn (18)|20.9.2005 16:12
Setkali jste se uz nekdo s nasledujicim: Normalne v text. editoru nebo poznamkach oznacim nejaky text stylusem, treba cast textu, kterou chci zkopirovat. Obcas se mi stava, ze nemuzu oznacit, ale misto toho po tazeni stylusem se vytvori sipka, podle toho na kterou stranu tahnu (nahoru, doprava,.......) a jako by mne text o tu delku vyberu posune.. Po soft resetu zase nejaky cas chodi normalne a treba po dni, dvou se mi misto vyberu objevi opet ta sipka.. Dam soft reset a opet OK.
hybo (3107)|20.9.2005 16:25
ano, tohle se mi jednou stalo, ale pomohl az HR, nezjistil jsem, co je to za funkce a ani jsem o tom nikde necetl :-(
mikn (18)|20.9.2005 16:38
Jenze mne se to stava zhruba co dva dny a abych mohl oznacit text, musim vzdy resetnout... To prece neni normalni...
hybo (3107)|20.9.2005 19:20
Kazde dva dny HR a pak se to zase stane? Myslim HR, tedy kompletni inicializaci MDAc, ne jen stlaceni resetovacicho tlacitka...
mikn (18)|20.9.2005 20:22
Ne HR, staci soft. reset a pak je to OK... Ale i tak... Proc to tak udela...???
hybo (3107)|21.9.2005 10:44
No, ale ja psal o tom, ze jsem to vyresil HR a pak uz problem nebyl nikdy...proc a co je to za funkce, to netusim, mozna jsem to nakonec nekde nasel, ale nedokazu si vzpomenout :no:
mikn (18)|9.10.2005 18:37
Jeste jednou se vracim k danemu tematu, sledovanim jsem zjistil, ze po soft. resetu je to OK vzdy do pulnoci, jak se zmeni o pulnoci datum na dalsi den, znovu jsou tam ty sipky misto vyberu. Netusim cim by to mohlo byt zpusobeno a do HR se mi nechce, protoze treba nevim jak zazalohovat prirazeni vyzv. melodii nekterym kontaktum a tak pod. Fakt se vam to nikomu nestava..??
romix (134)|10.10.2005 16:40
[QUOTE="mikn"]Jeste jednou se vracim k danemu tematu, sledovanim jsem zjistil, ze po soft. resetu je to OK vzdy do pulnoci, jak se zmeni o pulnoci datum na dalsi den, znovu jsou tam ty sipky misto vyberu. Netusim cim by to mohlo byt zpusobeno a do HR se mi nechce, protoze treba nevim jak zazalohovat prirazeni vyzv. melodii nekterym kontaktum a tak pod. Fakt se vam to nikomu nestava..??[/QUOTE]
mne se to take stava a nevim tez co s tim
ElSoft (1244)|10.10.2005 17:53
mohu potvdit, take se mi obscas stalo, pricina neznama, SR, mozna pak i HR
mikn (18)|10.10.2005 18:23
SR pomuze do pulnoci, pak je tam zas ta sipka. A jak uz jsem psal, do HR se mi nechce, ten jsem zatim udelal jednou za pul roku co mam MDA. Vsechno mam zalohovane, ale nektere veci, jako treba prirazeni ruznych vyz. melodii k ruznym kontaktum, jsem musel stejne nakonec nabusit rucne.. Protoze to zaloha neobnovila...