Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Textak v MDA Compact

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Setkali jste se uz nekdo s nasledujicim: Normalne v text. editoru nebo poznamkach oznacim nejaky text stylusem, treba cast textu, kterou chci zkopirovat. Obcas se mi stava, ze nemuzu oznacit, ale misto toho po tazeni stylusem se vytvori sipka, podle toho na kterou stranu tahnu (nahoru, doprava,.......) a jako by mne text o tu delku vyberu posune.. Po soft resetu zase nejaky cas chodi normalne a treba po dni, dvou se mi misto vyberu objevi opet ta sipka.. Dam soft reset a opet OK.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ano, tohle se mi jednou stalo, ale pomohl az HR, nezjistil jsem, co je to za funkce a ani jsem o tom nikde necetl :-(

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Jenze mne se to stava zhruba co dva dny a abych mohl oznacit text, musim vzdy resetnout... To prece neni normalni...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Kazde dva dny HR a pak se to zase stane? Myslim HR, tedy kompletni inicializaci MDAc, ne jen stlaceni resetovacicho tlacitka...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Ne HR, staci soft. reset a pak je to OK... Ale i tak... Proc to tak udela...???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

No, ale ja psal o tom, ze jsem to vyresil HR a pak uz problem nebyl nikdy...proc a co je to za funkce, to netusim, mozna jsem to nakonec nekde nasel, ale nedokazu si vzpomenout :no:

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Jeste jednou se vracim k danemu tematu, sledovanim jsem zjistil, ze po soft. resetu je to OK vzdy do pulnoci, jak se zmeni o pulnoci datum na dalsi den, znovu jsou tam ty sipky misto vyberu. Netusim cim by to mohlo byt zpusobeno a do HR se mi nechce, protoze treba nevim jak zazalohovat prirazeni vyzv. melodii nekterym kontaktum a tak pod. Fakt se vam to nikomu nestava..??

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od mikn
    Jeste jednou se vracim k danemu tematu, sledovanim jsem zjistil, ze po soft. resetu je to OK vzdy do pulnoci, jak se zmeni o pulnoci datum na dalsi den, znovu jsou tam ty sipky misto vyberu. Netusim cim by to mohlo byt zpusobeno a do HR se mi nechce, protoze treba nevim jak zazalohovat prirazeni vyzv. melodii nekterym kontaktum a tak pod. Fakt se vam to nikomu nestava..??
    mne se to take stava a nevim tez co s tim

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

mohu potvdit, take se mi obscas stalo, pricina neznama, SR, mozna pak i HR

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

SR pomuze do pulnoci, pak je tam zas ta sipka. A jak uz jsem psal, do HR se mi nechce, ten jsem zatim udelal jednou za pul roku co mam MDA. Vsechno mam zalohovane, ale nektere veci, jako treba prirazeni ruznych vyz. melodii k ruznym kontaktum, jsem musel stejne nakonec nabusit rucne.. Protoze to zaloha neobnovila...

Podobná témata

1. MDA Compact nebo MDA Compact II
    Od mata_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 20-08-2006, 18:45
  2. Vario, Compact nebo Compact II
    Od Bluejacker v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-06-2006, 18:52
  3. MDA Compact nebo MDA Compact II?
    Od himi v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 03-03-2006, 20:37