Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stranku nie je mozne zobrazit

bobby333 (75)|20.9.2005 14:19
Konečne sa mi podarilo prehovoriť niekoho v T-mobil aby mi nastavili internet a MMS. GPRS pripojenie funguje (asi), ale ked chcem nieco vyhladavat v EXploreri, tak mi to vypise "Stranku nie je mozne zobrazit". Moze niekto poradit, ci je to v nastaveniach, alebo ci si mam zohnat iny prehliadac? Ak ano, tak aky? Dik.
hybo (3107)|20.9.2005 14:45
A mas overene, ze net jede? Treba jinou sluzbou, nebo PINGem? Pokud jo, mzona je to bug, ktery odstrani spusteni welcome.exe z adresare windows na PDA
Zdenek Malinsky (9781)|20.9.2005 14:46
Zkus mobile.ce4you.cz , ale myslím si, že je problém v nastavení, ne v prohlížeči. Toto by nepomohlo? Pozor na rozdíl SE a bez SE zařízení!
bobby333 (75)|20.9.2005 17:25
Co je to ping a co robí windows.exe?
bobby333 (75)|20.9.2005 17:25
Myslel som welcome.exe
duffioso (537)|20.9.2005 18:16
ping je prikaz kterym odesles na urcity pocitac nekolik packetu,a ten pocitac pokud neni za firewallem a nema zakazany ping ti je de facto odesle nazpet!!Zkousi se tim pruchodnost site!!!napriklad:ping www.seznam.cz takhle kdyz ho odesles,tak by ti mel pocitac odeslat ctyri balicky dat a seznam by je mel poslat zpatky!!Mas tam pak rychlost kterou balicky leteli!!Snad jsem nenapsal zbytecnou blbost!!hihi nekamenujte,psal jsem pro laiky:D
p.a.Ť.o (69)|26.9.2005 11:31
[QUOTE="bobby333"]Konečne sa mi podarilo prehovoriť niekoho v T-mobil aby mi nastavili internet a MMS. GPRS pripojenie funguje (asi), ale ked chcem nieco vyhladavat v EXploreri, tak mi to vypise "Stranku nie je mozne zobrazit". Moze niekto poradit, ci je to v nastaveniach, alebo ci si mam zohnat iny prehliadac? Ak ano, tak aky? Dik.[/QUOTE]

Mám sice Oskara, ale možná ti to taky pomůže. Mě to taky vyhazovalo tady tu hlášku, a psal mi to ještě odkaz na tcp. Tak jsem hledal a hrál si s nastavením připojení a narazil jsem na nastavení proxy přes TM, což logicky, nemohlo s Oskarem fungovat. Proxy jsem smazal a problém jsem vyřešil..
Jinak ti bohužel přesně nenapíšu, kde to bylo, mdac mám od pátku..