Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Stranku nie je mozne zobrazit

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Konečne sa mi podarilo prehovoriť niekoho v T-mobil aby mi nastavili internet a MMS. GPRS pripojenie funguje (asi), ale ked chcem nieco vyhladavat v EXploreri, tak mi to vypise "Stranku nie je mozne zobrazit". Moze niekto poradit, ci je to v nastaveniach, alebo ci si mam zohnat iny prehliadac? Ak ano, tak aky? Dik.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

A mas overene, ze net jede? Treba jinou sluzbou, nebo PINGem? Pokud jo, mzona je to bug, ktery odstrani spusteni welcome.exe z adresare windows na PDA

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus mobile.ce4you.cz , ale myslím si, že je problém v nastavení, ne v prohlížeči. Toto by nepomohlo? Pozor na rozdíl SE a bez SE zařízení!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Co je to ping a co robí windows.exe?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Myslel som welcome.exe

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

ping je prikaz kterym odesles na urcity pocitac nekolik packetu,a ten pocitac pokud neni za firewallem a nema zakazany ping ti je de facto odesle nazpet!!Zkousi se tim pruchodnost site!!!napriklading www.seznam.cz takhle kdyz ho odesles,tak by ti mel pocitac odeslat ctyri balicky dat a seznam by je mel poslat zpatky!!Mas tam pak rychlost kterou balicky leteli!!Snad jsem nenapsal zbytecnou blbost!!hihi nekamenujte,psal jsem pro laiky

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od bobby333
    Konečne sa mi podarilo prehovoriť niekoho v T-mobil aby mi nastavili internet a MMS. GPRS pripojenie funguje (asi), ale ked chcem nieco vyhladavat v EXploreri, tak mi to vypise "Stranku nie je mozne zobrazit". Moze niekto poradit, ci je to v nastaveniach, alebo ci si mam zohnat iny prehliadac? Ak ano, tak aky? Dik.
    Mám sice Oskara, ale možná ti to taky pomůže. Mě to taky vyhazovalo tady tu hlášku, a psal mi to ještě odkaz na tcp. Tak jsem hledal a hrál si s nastavením připojení a narazil jsem na nastavení proxy přes TM, což logicky, nemohlo s Oskarem fungovat. Proxy jsem smazal a problém jsem vyřešil..
    Jinak ti bohužel přesně nenapíšu, kde to bylo, mdac mám od pátku..

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2007, 11:10
  2. Internet Explorer - stranku nelze zobrazit... Kde je chyba?
    Od Memory_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-07-2005, 22:31
  3. Ako uložiť stranku.
    Od pdq v sekci Motorola
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-03-2005, 20:22
  4. internet - nelze otevřít stránku
    Od ok2shi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-03-2004, 12:26