Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 55

Téma: (Skoro)Vše o VGA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ty tam urcite mas Expeu2 pro VGA, musis si nahrat tu QVGAckovou...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

hehe, a víš, že mě to napadlo dřív, než jsi to napsal? Vždyť je to přece logický ...
    Ale stejně jsem si počkal na názor odborníka ...

Lze to nějak nastavit, aby po přepnutí do MS VGA se mi tam zase kopla ta VGA verze?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

E-e... Ale kdyz to prepnes, tak se to bude zobrazovat "spravne", ty obrazky by se mely roztahnout... Ale nechci kecat, ja do MS VGA nelezu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

No, tak jsem to zkusil a v MS VGA se na to nedá čučet, jak je to rozmazaný. No, budu si muset z ozVga pohrát tak, abych mohl zůstat u Real VGA už pořád )

Můžeš mi ukázat (sepsat), co máš v nastaveních ozVga u registrů a souborů?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nemam tam nic, tohle je jedine nastaveni, ktere provadim v ozVGA, teda jeste si pohravam s nastavenim na zalozce Misc s My theme/wallpaper is QVGA, ac tam mam nahrano VGA tematko, obcas to nejak ty WM nepochopi, takze jim se dvema resety a prenastavenou touto volbou (jednou zaskrtnout, podruhe odskrtnout) domluvim... Nekdy staci jeden...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ospravedlnujem sa za OT prispevok ale chcem sa beechera spytat aky bol ten program a kde ho najdem co mi raz poradil na capture screenu PDA s tym ze sa dal nastavit na tlacitko a bol free

totiz chcem sem dat otazku ohladne pisam, i ked som ho dal na max je to prtate a ked mi skoci pripomienka tak je pisana dost malim a musim sa na PDA pozret zo vzdialenosti mensej ako 30 CM alebo akurat 30cm teda

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No po dlhom case ale predsa pisem. Vyriesil som skoro vsetky problemy s tym ozVGA a je to sto kra lepsie ako MS VGA :> , fakt to stracilo chvilku mat a uz ma to presvedcilo. Mam len 2 nevyriesene problemy. A to je THEME maju byt na QVGA alebo na VGA?
    A najvecsi problem pri ozVGA je asi to ze pri 95% hrach ked ich zapnem tak ked stylusom tapnem na screen tak vlastne pracuje to co je na pozadi teda TOTALCMD ze napriklad ide kopirovat subor alebo tak. Skratka ze hra nereaguje. A este som mal pri jednej aplikacii ze sa neukazala na cely displeja le len v lavom hornom rohu. No takze tieto 3 problemy ma trapia asi najviac.

Dik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Theme muzou byt obeho razu, ozVGA umi pripadne QVGA roztahnout pres cely display (viz me prispevky vyse)...
    Jo, tak s hrami je celkem problem, to se vetsinou musi prepnout zpet do MS VGA rezimu, aby fungovaly korektne...

EDIT: No, jelikoz jedine co hraji, je tak Solitaire, tak mne to zase tak moc netrapi...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Jo, tak s hrami je celkem problem, to se vetsinou musi prepnout zpet do MS VGA rezimu, aby fungovaly korektne...
    Inymi slovami to znamena ze zbytocne som sa nadrzal na ozVGA a nemozem to pouzivat?
    Fakt neexistuje ina utilitka na real VGA alebo utilitka na odstranenie problem s hrami?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud chci hrat, prepnu do MS VGA, po tom, co skoncim s hranim, prepnu zpatky... Kde je problem?

Musite si uvedomit, ze RealVGA neni standardni rezim, takze se neni cemu divit, ze se tem hram v tom moc fungovat nechce...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

A ako je to vo WM5 (magneto)?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

WM2005? To neznam, to je nejaky novy system?

Ve WM5 je to totozne s WM2K3SE, tedy opet pouze MS VGA rezim.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

No ked je to aj tam tak isto tak verim ze skor ci neskor niekto tento problem odstrani nejakou utilitkou. Ten ozVGA vyzera totiz fajn :> . A nasiel som nejaku utilitku ze ked blbnu tlacitka na hrach tak si ju treba naisntalovat ale uz vobec neviem kde som to cital ale je to irelevatne kedze to v tomto pripade nepomoze :> .

btw otazocka o akom WM2005 to vravis? :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ono staci dostat WM5 QVGA DLLka (96dpi) a trochu postelovat ozVGA a nemel by byt problem...

AD btw: Trapny edit...

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC P3470 Pharos nyní (skoro) oficiálně, nabízí pouze EDGE a GPS
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-05-2008, 07:02
  2. MDA Compact I - skoro nefunkční zvuk
    Od jan_bar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-12-2007, 22:19