Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HOP 5450 - update,reset atd.

Bagacek (12)|11.3.2003 08:56
Zdravím plénum,
jsem čerstvým uživatelem HP 5450 a tak Vás zkušenější prosím o pár rad .
1. V diskuzích jsem našel zmínku o tzv. soft resetu pomocí talčítek. Ať to zkouším jak chci tak na mém Ipaqu to nejde.
Nevíte někdo jak na to u tohoto Ipaqu?
2. Včera jsem našel stránky COMPAQU s updaty pro mého Ipaqa. Dal jsem se tedy do stahování těchto update a instalaci jsme provedl přesně podle pokynů. A co se mi nestalo. Po restartu Ipaqu. Tužkou na dolní straně (předpokládám, že je to hard reset) mi můj Ipaq vůbec nenaběhl. Asi hodinu jsem si s ním tady hrál. A po několikátem restartu jsem ho konečně nahodil(x restartů, výměna baterie atd.)[:mad:] . Co mě ale docela naštvalo tak je to, že Ipaq naběhl jako zcela nový od výrobce, tzn. bez veškerého mého nastavení, bez mých programů(teda oni tam fyzicky byly ale nejdou spustit), originální téma atd., no prostě jako kdybych ho měl poprvé v ruce.
Můj dotaz tedy zní. To je normální, že po udate se vše smaže? Moc se mi to nezdá. Stalo se také někomu z Vás, že po udate Ipaq nenaběhl? Jak postupovat v takových případech?
Díky moc za vaše názory a rady.
Bagáček


Bagacek (12)|11.3.2003 08:59
Jo ješrtě jsem zapomněl na jeden postřeh. Ipaq je vypnutý ale stejně semi každou hodinu ve stejný čas samovolně zapne asi na 1-2 sec. a pak se zase vypne. Je to normální?
Taky jsem si všiml, že pod baterkou je místo na SIM kartu, ale neodvážil jsem se tam nějakou dát, aby se mi třeba nezformátovala [:O] .Nezkoušel někdo z Vás jí tam dát? Nebo nevíte k čemu tak ten slot je?
Díky
Fány_oldd (73)|24.1.2006 10:54
Ahoj, prosím o info, jak se na tomto iPaqu provádí ten tvrdý reset? Děkuju