Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP 6340-jak posílat MMS, jak přes BT,MP3 jako zvonění?

Firemanek (9)|19.9.2005 19:39
Je to asi týden co jsem si koupil HP 6340, jelikoz je to prvni zarizeni tohoto typu co mam, resim spoustu problemu... budu moc rad pokud mi nekdo poradi.

1. Netusim jak se daji posilat soubory co mam ulozene na pocketu na jiny mobil pomocí BLUETOOTHU ,nabizi mi to pouze moznost prez Irda

2.Jakým způsobem se dají odesílat MMS zprávy ?

3.Kdyz si chci nastavit jiné vyzvánění jde to pouze u tech ktere mam standartne predvolene k výběru... pokud kliknu v pruzkumniku na napr. midi soubor a dat nastavit jako vyzvaneci ton,soubor se mi sice prida mezi ostatni tony ale neprehraje mi to, puze to divne zachrci a to je vse. Jinak mi jde ale normalne otevrit a prehrat.Da se nastavit i mp3 jako vyzvaneci ton ? Pokud ano tak jak , nemam u nich tu moznost ...

Mozna bych od toho chtel moc ....

Otazek mam daleko vic ale snazim se s tim nejak poprat,tak mi zatim pls poradte alespon s timto,protoze uz fakt nevim co s tim.
mousefromhouse_ce4you (268)|19.9.2005 19:46
co se tyce toho posilani pres BT: normalne dej v pruzkumniku moznost odeslat pres irDa, bude ti to vyhledavat i BT zarizeni... S tim ostatnim nevim...
Mr.Pohoda (134)|19.9.2005 22:48
ad 1) Zapni si bluetooth, v manažeru dej přidat nové zařízení, vyhledat, a najde to všechna zařízení v okolí. Pak už jde např. prohlížet/kopírovat soubory na druhém zařízení (mobilu)
ad 2) MMS musíš nastavit podle svého operátora... jinak se to dělá v Settings -> Connections - > Nastavení GSM/GPRS...
ad 3) Nevím jak s midi, ale nejjednodušší je převést mp3 do wav, a pak nahrát do Windows/Rings (s midi to bude nejspíš také fungovat). Pak se ti objeví v seznamu pro výběr vyzvánění...
Firemanek (9)|20.9.2005 23:05
[QUOTE="mr.pohoda"]ad 1) Zapni si bluetooth, v manažeru dej přidat nové zařízení, vyhledat, a najde to všechna zařízení v okolí. Pak už jde např. prohlížet/kopírovat soubory na druhém zařízení (mobilu)
ad 2) MMS musíš nastavit podle svého operátora... jinak se to dělá v Settings -> Connections - > Nastavení GSM/GPRS...
ad 3) Nevím jak s midi, ale nejjednodušší je převést mp3 do wav, a pak nahrát do Windows/Rings (s midi to bude nejspíš také fungovat). Pak se ti objeví v seznamu pro výběr vyzvánění...[/QUOTE]


díky moc za pomoc !!!! , jen porad nevim jakym zpusobem muzu odeslat MMS , kdyz nakliknu na tel. seznam a na konkretni cislo tak tam mam pouze odslat sms ale MMS nikde...
:))
hybo (3107)|21.9.2005 07:21
v inboxu mas profil (ucet) MMS, je to tak? Vyberes ho, das novaou MMS, nastavis prijemce, vytvoris MMSku a pokud mas nastavane ucty, odesles...
Firemanek (9)|7.10.2005 09:41
Preze vše mi porad mms nejdou odesilat ... zároven jsem zjistil ze moho prijimat maily ale ne odesilat ...grr mohlo vy to mit stejnou pricinu ? Muze se mi ozvat nekdo kdo ma T-mobile + iPAQ 6340 jako ja ?? Diky :)
enigmaboy (13)|11.12.2005 22:19
Ahoj vsem, nevim zda je to rukama, ale mam take tak trosku problem s MMS na 6340. V poste MMS vubec nemam. Zkouseli mi to nasavit i v EuroTelu, ale byl jsem tam hodinu a nic. Polozka tam stale neni a mne nejdou MMSky.
enigmaboy (13)|22.12.2005 14:29
[QUOTE="hybo"]v inboxu mas profil (ucet) MMS, je to tak? Vyberes ho, das novaou MMS, nastavis prijemce, vytvoris MMSku a pokud mas nastavane ucty, odesles...[/QUOTE]


Účet MMS není stále nastaven. A to mám 2 dny novou základní desku.
martin14_ce4you (79)|28.12.2005 13:24
HP h6340 vlasnim uz vyse 6 mesiacov a tiez som mal podobne problemy - viac menej su zaciatocnicke - pokial chces napis mi e-mail ak viem pomozem.
pepino34 (54)|13.1.2006 19:53
[QUOTE="mousefromhouse"]co se tyce toho posilani pres BT: normalne dej v pruzkumniku moznost odeslat pres irDa, bude ti to vyhledavat i BT zarizeni... S tim ostatnim nevim...[/QUOTE]
Tak tohle jsem asi 3x zkoušel a notebook mi to nenašlo ale třeba Resco Explorer mi ho našel...
pepino34 (54)|19.1.2006 20:34
[QUOTE="hybo"]v inboxu mas profil (ucet) MMS, je to tak? Vyberes ho, das novaou MMS, nastavis prijemce, vytvoris MMSku a pokud mas nastavane ucty, odesles...[/QUOTE]
jak mám vytvořit ten účet MMS ??? Tam to prostě nikde není (můžu o sobě tvrdit že jsem silně pokročilý v tomto zařízení)
enigmaboy (13)|19.1.2006 21:23
[QUOTE="pepino34"][QUOTE="hybo"]v inboxu mas profil (ucet) MMS, je to tak? Vyberes ho, das novaou MMS, nastavis prijemce, vytvoris MMSku a pokud mas nastavane ucty, odesles...[/QUOTE]
jak mám vytvořit ten účet MMS ??? Tam to prostě nikde není (můžu o sobě tvrdit že jsem silně pokročilý v tomto zařízení)[/QUOTE]



Napodobně, nastavuj, nastavuju a ono nic ....
pepino34 (54)|19.1.2006 22:00
hurá, nejsem jedinej...