Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HR na IPAQ4700 pri plnej baterii

ioio_ce4you (16)|19.9.2005 14:08
Caute. Stala sa mi strasna zahada. Svoju 4700 som nechal dva dni bez dozoru :)) - teda som ju ani nezapol a ked som to chcel spravit tvarila sa ako keby bol uplne vystavena bateria - nesla vobec zapnut. Ked som ju dal na nabijacku, zapla sa, ale bola ako po HR. Divne na tom bolo to ze bateria mala 98%. Ked som ju odpojil od nabijacky tak dalej bezala, ale ked som ju vypol a chcel znovu zapnut zase nesla. Toto sa parkrat zopakovalo a momentalne bezi, len neviem do kedy. Inak mam tam FW 1.10 ale to som upgradoval uz tak pred dvoma mesiacmi. Posledna zmena co nastala bolo, ze som si kupil autonabijacku lebo som isiel na sluzobku do Rakuska, ale ze by to do..balo baterku to nevyzera. Ked nabehne tak je v pohode, nabija ju a teraz drzi celkom slusne. Fakt neviem co s tym.

beecher (9270)|19.9.2005 14:16
To je chcipla (vybita) zalozni baterie... PDA bez dozoru je mozne nechat 72 hodin, pokud neni nastaveno u HP jinak (vim, ze je u HP nejaka moznost to prenastavit, kolik rezervy z hlavni baterie ma jit na zachovani stavu).
Nechat nabijet a kontrolovat stav zalozni baterie, az bude nabita tak odpojit...
ioio_ce4you (16)|19.9.2005 14:27
[QUOTE="beecher"]To je chcipla (vybita) zalozni baterie... PDA bez dozoru je mozne nechat 72 hodin, pokud neni nastaveno u HP jinak (vim, ze je u HP nejaka moznost to prenastavit, kolik rezervy z hlavni baterie ma jit na zachovani stavu).
Nechat nabijet a kontrolovat stav zalozni baterie, az bude nabita tak odpojit...[/QUOTE]

Ano, ked hlavna bateria klesne pod urcitu hranicu, nedovoli ho zapnut a v takomto stave vydrzi este od 24 do 96 hodin (podla nadstavenia) Lenze ked sa mi ho podarilo zapnut, hlavna bateria mala 98% takze nebol dovod prejst do stanby rezimu a vobec nie na zmazanie dat z ROM. Zalozna bateria ma o nieco vacsiu kapacitu od kondenzatora :D a sluzi len na vymenu hlavnej baterie.
beecher (9270)|19.9.2005 14:40
To ten ukazatel musel pekne kecat... Na kolik hodin jste to mel nastavene?
ioio_ce4you (16)|19.9.2005 14:42
[QUOTE="beecher"]To ten ukazatel musel pekne kecat... Na kolik hodin jste to mel nastavene?[/QUOTE]

Standardne na 72 hodin. Prave instalujem patch na bateriu, tak uvidim ci to bolo v tom. Inak pred chvilkou sa mi vypol rovno pred ocami a baterka ukazovala 94%. Po update dam vediet.
ioio_ce4you (16)|19.9.2005 14:45
Po update, co trvalo asi 2 minuty nabehol s tym za bateria je nabita na 100%. Teraz uz tomu vazne nerozumiem ...
space_cowboy (336)|19.9.2005 15:29
Aky patch?! Nie nahodou ten urceny na tu velkokapacitku 3600?! :O
ioio_ce4you (16)|19.9.2005 16:30
[QUOTE="space_cowboy"]Aky patch?! Nie nahodou ten urceny na tu velkokapacitku 3600?! :O [/QUOTE]


https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8999

Inak teraz mi pri USB Charging neblika oranzova ledka ze dobija. Idem testovat a uvidime.
space_cowboy (336)|19.9.2005 16:57
a cital si v tej diskusii o dva prispevky nizsie toto?! :sarcastic:

[QUOTE="MaPo"]
patch je vporadku, jsem flashoval uz asi 7ks hx4700 a vsechny OK.
ta oprava se tyka kapacity extended batterie (te co ma 3600mAh), takze to neni mandatorni update.

MaPo[/QUOTE]