Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Výběr dat ze zálohy pro obnovení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Zdravím. Updatoval jsem z A620 (ukradli mi ho ) na A620BT a zjistli jsem, že nemůžu použít staré zálohy. Proto bych se rád zeptal, zda neznáte nějaký soft, který umí vytáhnout ze záloh - asusbkup.sav nebo *.bke soubory. Aspoň nějaká data bych hrozně rád získal.
    Díky.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=652 zkus tento soft, ale obávám se, že to nebude to, co hledáš. :?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Díky za info. Tenhle softík už jsem taky našel, leč ten prohlíží pouze *.stg soubory záloh Active Syncu.
    Ale přesto díky

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

myslim, že Ti nic nepomůže - měl jsem podobnej problém upgradoval jsem ze 620 na 730 a bohužel jsem o vše přišel.

pro příště zkus používat zálohovací programy - sunnysoft backup manager, nebo sprite backup - jsou hodně podobný...
    můžeš si vybrat co zazálohovat a co pak obnovit

jinak pro teď
    všechny data bys měl mít v PC - teda databáze a v activesyncu přes přidat odebrat (add/remove) by Ti mělo jít vše nainstalovat znovu.
    jestli máš i něco na kartě, tak hodně programů běhá rovnou z karty - musíš si jenom natahat zástupce do nabídky programs

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

no špatná zpráva taky zpráva

Přesto dík, můj dojem z toho všeho je stejnej jako tvůj. Bohužel. Holt využiji služeb externích zálohovacích programů. Nic jiného my opravdu nezbyde.
    Díky.

Podobná témata

1. Obnovení se zálohy po HR
    Od turboleon v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-01-2007, 21:23
  2. help - nemoznost obnoveni zalohy :-(
    Od vurmik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 19-08-2005, 16:10
  3. Obnoveni ze zalohy??? :-(
    Od VictorC v sekci + Komunikace & Synchronizace