Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výběr dat ze zálohy pro obnovení

ellbunda_ce4you (63)|19.9.2005 11:28
Zdravím. Updatoval jsem z A620 (ukradli mi ho :mad: ) na A620BT a zjistli jsem, že nemůžu použít staré zálohy. Proto bych se rád zeptal, zda neznáte nějaký soft, který umí vytáhnout ze záloh - asusbkup.sav nebo *.bke soubory. Aspoň nějaká data bych hrozně rád získal.
Díky.
Zdenek Malinsky (9781)|19.9.2005 13:32
https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=652 zkus tento soft, ale obávám se, že to nebude to, co hledáš. :? :(
ellbunda_ce4you (63)|19.9.2005 13:36
Díky za info. Tenhle softík už jsem taky našel, leč ten prohlíží pouze *.stg soubory záloh Active Syncu.
Ale přesto díky
rmasek (43)|23.9.2005 13:22
myslim, že Ti nic nepomůže - měl jsem podobnej problém upgradoval jsem ze 620 na 730 a bohužel jsem o vše přišel.

pro příště zkus používat zálohovací programy - sunnysoft backup manager, nebo sprite backup - jsou hodně podobný...
můžeš si vybrat co zazálohovat a co pak obnovit

jinak pro teď
všechny data bys měl mít v PC - teda databáze a v activesyncu přes přidat odebrat (add/remove) by Ti mělo jít vše nainstalovat znovu.
jestli máš i něco na kartě, tak hodně programů běhá rovnou z karty - musíš si jenom natahat zástupce do nabídky programs
ellbunda_ce4you (63)|26.9.2005 07:16
no špatná zpráva taky zpráva :(

Přesto dík, můj dojem z toho všeho je stejnej jako tvůj. Bohužel. Holt využiji služeb externích zálohovacích programů. Nic jiného my opravdu nezbyde.
Díky.