Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II + GPS Adapt + Bluetrek headset problem

BTGPS (3)|19.9.2005 09:01
Mám problém s MDA II a připojením věcí přes bluetooth. Pokud chci připojit GPS, tak to se standardním ovladačem systému vůbec nejde, nicméně headset funguje skvěle. Poté jsem zkusil nainstalovat BTtools a GPS konečně začala fungovat. Nicméně zase začalo blbnout sluchátko. Zkusil jsem udělat HR, sluchátko fungovalo, ale GPS nikoliv. Po opětovné instalaci BTtool jsem zase tam, kde předtím. Poradí někdo?
BTGPS (3)|19.9.2005 15:14
Již vyřešeno pomocí tohoto - http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=11375&highlight=bluetrek

Píšu to zde proto, kdyby s tím měl někdo stejné potíže jako já. Předtím je potřeba odebrat veškerá spárovaná zařízení a vypnout BT. Potom spárovat GPS, reset, sluchátko, reset a vše by mělo fungovat na 100%.
duffioso (537)|19.9.2005 17:23
XDA dev uz pomohli spouste lidi,ale priste pis SEM
beecher (9270)|19.9.2005 17:34
To Duffioso: To je ve spravne kategorii. Ja s parovanim GPSky, mobilu, klavesnice nemam problem... ;)
duffioso (537)|19.9.2005 17:43
TO beecher:jasne,ze ne,ale tam je vic lidicek co poradi s GPS!Jinak nic proti tvym znalostem a vedomostem:D :yes:
duffioso (537)|19.9.2005 17:46
HAHA jsem trubicka,cetl jsem jen o te GPS....hihi....nejak mi uteklo to ostatni prislusenstvi:D