Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapový software pro mobilní telefony Sony Ericsson

Mr.Pohoda (134)|18.9.2005 18:55
Možná to sem nepatří (tím pádem se omlouvám), ale když už jsem si pořídil GPS přes bluetooth k PDA, zajímá mě, jestli ho mohu používat také s telefonem SE i750. Vlastně jde o to, jestli existuje nějaký program v Javě, který by to dokázal obsloužit. Bohužel zatím hledám marně.
Baskervill_ce4you (18)|18.9.2005 19:01
http://www.unteh.com/products/mobitrack/

Funguje bezchybne na D750i.
Mr.Pohoda (134)|18.9.2005 20:11
Díky, to je přesně to, co jsem potřeboval...
Mohu se ještě zeptat, jaké mapy pro ČR se k tomu dají použít (pokud nějaké)?
Baskervill_ce4you (18)|18.9.2005 20:39
Make a backup copy of JAD/JAR files
Prepare a picture map in png, gif or jpg format
Append picture in root folder of JAR file with WinRAR or WinZip
Remember or write size of new JAR file
Open JAD file and set new size in MIDlet-Jar-Size parameter
Append other parameters: map2 – name of new map, path2 – path to new map in JAR, example ‘/newmap.gif’, minlat2 – min latitude in GG.GGGG format, maxlat2 – max latitude in GG.GGGG format, minlon2 – min longitude in GG.GGGG format, maxlon2 – max longitude in GG.GGGG format


Ja som este nepouzil nijaku mapu, takze hore je iba teoreticky navod. Neviem presne, co robi pro verzia, ale tusim sa pripaja na google a taha mapy odtial.
Aaaik (123)|28.11.2005 21:06
SE910i s bluethutovym GPS a s BT do ucha taky spolupracuje s obema.
klak (148)|26.12.2005 14:25
[QUOTE="mr.pohoda"]Možná to sem nepatří (tím pádem se omlouvám), ale když už jsem si pořídil GPS přes bluetooth k PDA, zajímá mě, jestli ho mohu používat také s telefonem SE i750. Vlastně jde o to, jestli existuje nějaký program v Javě, který by to dokázal obsloužit. Bohužel zatím hledám marně.[/QUOTE]
Wayfinder, Java verze.