Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

StormMill - Jitering public test version

Houp (14)|17.9.2005 10:01
JItering je arkadovka na PocketPC inspirovana hrou Jump! z Atari. Ve hre ovladate neustale skakajici micek ve scrollujicim svete. Ukolem hry je se bezpecne proskakat az na konec levelu.

Prahistoricka verze JIteringu se umistila na tretim miste v StormMill PocketPC game contest.




Hra je prakticky jiz hotova. Pouze ceka na reakce hracu, aby se popr. mohlo jeste neco opravit/upravit.

Download 1030kB
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.9.2005 14:13
Moje poznatky jsou :

- úvodní Levely jsou velmi jednoduché ( dohrál jsem je hned napoprvé), ale předpokládám, že v dalších už to bude složitější

+ ani jednou se mi hra nezasekla
+ skládá se jen z jednoho souboru
+ jednoduché ovládání

-+ připadá mi trochu zbytečné sbírání bodů
-+ asi to bude jen na jedno dohrání do konce a pak se k této hře již nevrátím
Houp (14)|17.9.2005 15:37
[QUOTE="JirkaP."]Moje poznatky jsou :

- úvodní Levely jsou velmi jednoduché ( dohrál jsem je hned napoprvé), ale předpokládám, že v dalších už to bude složitější

+ ani jednou se mi hra nezasekla
+ skládá se jen z jednoho souboru
+ jednoduché ovládání

-+ připadá mi trochu zbytečné sbírání bodů
-+ asi to bude jen na jedno dohrání do konce a pak se k této hře již nevrátím[/QUOTE]

ad obtiznost - nekteri maji problemy i s temi prvnimi levely
- ale nemusis se bat, ze je to takhle jednoduche porad, obtiznost se stale zvysuje a ty posledni jsou opravdu uz hodne tezke(posledni dva jsem jeste nedohral a to jsem autor hry)

ad body - to je pro ty, co se snazi uhrat co nejvyssi skore - ze zacatku jsou body na obtiznych mistech - vetsi smysl nemaji

ad opakovane hrani - 1) nez dohrajes vsech 15 levelu, tak to chvili zabere
2) asi mas pravdu, ze pro dost lidi to bude dohrat a smazat - s tim toho moc nenadelam, ten zbytek si to obcas zahraje jako odpocinkovou hru, nebo bude hrat na co nejvyssi skore

diky za pripominky
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|18.9.2005 20:48
[QUOTE="Houp"] Cena do 10$.[/QUOTE]

Tak to jsi mne zklamal. :(

Například ATOMIX se prodává za 95 Kč a řekl bych, že to je hra ke které se hráč i několikrát vrátí a je i výborně udělaná.
Houp (14)|18.9.2005 22:17
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="Houp"] Cena do 10$.[/QUOTE]

Tak to jsi mne zklamal. :(

Například ATOMIX se prodává za 95 Kč a řekl bych, že to je hra ke které se hráč i několikrát vrátí a je i výborně udělaná.[/QUOTE]

Bud bude 9.99$ = cca 220Kc
nebo 7.99$ = cca 176Kc

Jitering neni delanej pro domaci trh.
Houp (14)|22.9.2005 13:22
Tak JItering je v prodeji, nakonec za 6.99$, tak kdo to dohraje prvni? ;)

http://www.stormmill.com/view.php?cisloclanku=2005092202
Houp (14)|16.11.2005 13:20
BTW pres http://software.pdasoft.cz/product.asp?id=1783 si Jitering muzete koupit za pouhych 102 Kc. Recenze hry : http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1615 .