Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus 620BT a nabijeni pres USB

j333x (21)|17.9.2005 09:17
Mam trochu netradicni dotaz: uz dlouho mam Asus 620BT, vzdycky jsem ho nabijel nabijeckou bud primo nebo pres kolibku - a ted jsem doma mezi tou spoustou kabelu co mam v suplicich nasel asi 30cm kabel s USB na jedne strane a jackem na druhe - ten jack je uplne presne stejny jako na nabijecce (uplne stejne provedeni)
Vubec netusim, odkud to mam - je mozne, ze tenhle kabel byl v prislusenstvi Asusu a ze bych s tim mohl PDA nabijet?? (i kdyz je to nepravdepodobne, mohl jsem ho kdysi prehlednout :) ) nemam ted doma zadny merak abych zjistil jake napeti z toho leze - nejdrive za tyden, az mi merak znamy vrati .... dik
steengo (14)|17.9.2005 13:56
USB ma 5V, mam taky A620BT. V prislusenstvi Asusu ten kabel sice neni, ale sam podobny kabel obcas pouzivam. Nebal bych se to vyzkouset...
j333x (21)|17.9.2005 16:37
sakra to by me fakt zajimalo, odkud ten kabel mam ... :)

zkusil jsem to - PDA se ocividne nejak nabiji, kontrolka sviti. Mam Dell Precision M60 a pokud pouziji bocni USB porty (asi nejaky HUB), tak WXP rvou neco o power surge (coz je asi jasne, protoze PDA bude brat hodne vic nez 500mA), zadni USB to prezijou bez problemu :)
Tak me napadlo, ze jsem ani nezmeril jestli je plus a minus stejne jako u nabijecky, ale jelikoz se mi z PDA zatim nekouri, tak asi jo.