Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cestovny poriadok na Pocet PC - CPPPC

markjag (386)|16.9.2005 11:49
Ma niekto tento prgoram zakupeny?
K zohnaniu je na stranke http://www.inprop.sk/download.aspx?os=ppc .
Mam k nemu iste ostazke ale demo skusat nemozem a 900 Sk vyhodit hned len tak sa my nechce. Prosim ozvite sa mi. Dik.
Brco_ce4you (447)|20.9.2005 09:17
Zasa sa ukazali aky su vy... na Slovensku. To je ta ista verzia aku najdes TU, v cestine. Len ta cena je "trosku" ina. Pokial nepotrebujes MHD, tak odporucam tu cesku, je tam spojenie vlak-bus aj pre Slovenko a myslim ze ta cena je rozhodujuca.
markjag (386)|20.9.2005 13:05
[QUOTE="Brco"]Zasa sa ukazali aky su vy... na Slovensku. To je ta ista verzia aku najdes TU, v cestine. Len ta cena je "trosku" ina. Pokial nepotrebujes MHD, tak odporucam tu cesku, je tam spojenie vlak-bus aj pre Slovenko a myslim ze ta cena je rozhodujuca.[/QUOTE]

a ake su VY na Slovensku? Tej vete poriadne nerozumiem.
Brco_ce4you (447)|20.9.2005 18:12
[QUOTE="markjag"][QUOTE="Brco"]Zasa sa ukazali aky su vy... na Slovensku. To je ta ista verzia aku najdes TU, v cestine. Len ta cena je "trosku" ina. Pokial nepotrebujes MHD, tak odporucam tu cesku, je tam spojenie vlak-bus aj pre Slovenko a myslim ze ta cena je rozhodujuca.[/QUOTE]

a ake su VY na Slovensku? Tej vete poriadne nerozumiem.[/QUOTE]

To bola skryta nadavka. A patrila hlavne ZSR,pretoze oni v tom maju prsty, ze je ta cena taka vysoka.
andischo (45)|20.9.2005 21:37
ale no pani, este ste si nezvykli ze na slovensku je vsetko inac ;)
markjag (386)|20.9.2005 22:44
[QUOTE="andischo"]ale no pani, este ste si nezvykli ze na slovensku je vsetko inac ;) [/QUOTE]

preco by malo byt vsetko inac?
taketo primitivne reci nemam rad
andischo (45)|20.9.2005 23:07
sorry myslel som to zo srandy nechcel som nikoho urazit.. skor som reagoval na Brca.. peace
Brco_ce4you (447)|20.9.2005 23:27
Neni k tomu ziadny TRIAL, je to skoda. Je to vynikajuci program, ale ocenis ho hlavne ked castejsie cestujes, alebo sem tam poradit kamosovi. Ja mam zakupenu ceku verziu a som spokojny. Boli tam nejake problemy, citaj TU, hlavne PID, ale uz je to vyriesene.
Proste 900 Sk by som za to nedal. Kukni na
TUTO, recenziu a budes mat obraz, slovenska verzia je presne taka ista.
markjag (386)|21.9.2005 17:57
[QUOTE="Brco"]Neni k tomu ziadny TRIAL, je to skoda. Je to vynikajuci program, ale ocenis ho hlavne ked castejsie cestujes, alebo sem tam poradit kamosovi. Ja mam zakupenu ceku verziu a som spokojny. Boli tam nejake problemy, citaj TU, hlavne PID, ale uz je to vyriesene.
Proste 900 Sk by som za to nedal. Kukni na
TUTO, recenziu a budes mat obraz, slovenska verzia je presne taka ista.[/QUOTE]

Diky moc. Vyzera to fajn. Idem pozret kde sa to da kupit a aka je cena vlastne??
A ked zaplatim poplatok platim ho rocne alebo to je na trvalo? Ale tipol by som asi ze sa to plati rocne.
A cestujem casto takze to potrebujem. Lenze to slovenske tam je aj MHD v Nitre a ja potrebujem hlavne Slovenske a Ceske vlakove spoje a zide sa mi aj MHD v Nitre pretoze tam studujem.

A taka mala technicka otazka na teba. Preco teraz pises po slovensky a v prispevkoch na ktore si dal odkaz pises po cesky? :>