Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehřívání MDAII

ladis33 (11)|16.9.2005 10:31
včera se mi moje cihlička MDAII WinSE natvrdo zrestartovala sama od sebe. Před chvílí jsem jí musel změřit teplotu, protože se mi zdála trochu horká a naměřil jsem cca 43% což není málo. Není v nabíječce, jen tak si leží na stole. Nevíte, čím by to mohlo být ? Umře mi ? Nebo má jen malou horečku a už se to nevrátí ?
MDA, Win03 SE
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.9.2005 10:45
[QUOTE="ladis33"]..trochu horká a naměřil jsem cca 43% což není málo. Není v nabíječce, jen tak si leží na stole. [/QUOTE]

Předpokládám, že máš na mysli místo 43% - 43°C, a že neleží na slunci nebo na tálu od horkých kamen.

Pokud se nenabíjí a jen tak leží, tak to určitě normální není a jedná se o nějakou závadu.
ladis33 (11)|16.9.2005 12:05
[QUOTE]Předpokládám, že máš na mysli místo 43% - 43°C, a že neleží na slunci nebo na tálu od horkých kamen.

Pokud se nenabíjí a jen tak leží, tak to určitě normální není a jedná se o nějakou závadu.[/QUOTE]

Nj, 43°C a zatím ještě netopíme a venku děsivě leje, takže leží jen tak na stole bez dalších teplotních vlivů. No nicméně jsem vytáhl baterku a dal ji zpátky a je to zatím v poho. Trochu mě vyděsilo, že takový dvě hrůzy (horečka a tvrdý restart) se staly v rozmezí několika hodin :(