Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Přehřívání MDAII

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

včera se mi moje cihlička MDAII WinSE natvrdo zrestartovala sama od sebe. Před chvílí jsem jí musel změřit teplotu, protože se mi zdála trochu horká a naměřil jsem cca 43% což není málo. Není v nabíječce, jen tak si leží na stole. Nevíte, čím by to mohlo být ? Umře mi ? Nebo má jen malou horečku a už se to nevrátí ?
    MDA, Win03 SE
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ladis33
    ..trochu horká a naměřil jsem cca 43% což není málo. Není v nabíječce, jen tak si leží na stole.
    Předpokládám, že máš na mysli místo 43% - 43°C, a že neleží na slunci nebo na tálu od horkých kamen.

Pokud se nenabíjí a jen tak leží, tak to určitě normální není a jedná se o nějakou závadu.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Předpokládám, že máš na mysli místo 43% - 43°C, a že neleží na slunci nebo na tálu od horkých kamen.

Pokud se nenabíjí a jen tak leží, tak to určitě normální není a jedná se o nějakou závadu.
    Nj, 43°C a zatím ještě netopíme a venku děsivě leje, takže leží jen tak na stole bez dalších teplotních vlivů. No nicméně jsem vytáhl baterku a dal ji zpátky a je to zatím v poho. Trochu mě vyděsilo, že takový dvě hrůzy (horečka a tvrdý restart) se staly v rozmezí několika hodin

Podobná témata

1. Přehřívání telefonu - anketa
    Od Ondrowicz v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 23-08-2010, 13:16
  2. Přehřívání
    Od Python.p v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-05-2010, 16:49
  3. HP Data messenger přehřívání
    Od Johny-D v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq