Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: GPS na HP 6340

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Prosím o radu.Jsem majitelem HP 6340 a velice toužím po satelitní navigaci .Poradíte mi někdo jaký přijímač a soft.A nebo nedá se to koupit jako komplet????
    Potřebobal bych to do auta a pokud to lze tak i na kolo kde by byly i cyklostezky.

Děkuji za pomoc.Jsem v tomhle začátečník bez zkušeností.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Zalezi kolik chces investovat ale obecne nejakou pres Bluetooth. Chipset staci bohate SiRF II, napriklad vynikajici pomer cena/vykon ma Nemerix Adapt.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Taky záleží na tom, kam nejčastěji jezdíš tím autem a kde to chceš primárně využít. Jestli po českých luhách a hájích nebo za kopečkama. Podívej se na diskuzi Hleda se nejlepsi navigacni software s hlasovou navigaci pro PDA..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Přijímač bych doporučil např.TUTO
    Má to stejné vnitřnosti jako zde v diskuzích opěvovaná 338 od navilocku ale je o 1000Kč levnější.

EDIT by MODERATOR:
    opraven link

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tahle je zase o dalsich X stovek levnejsi, ale ma "jenom" SiRF II.

http://www.ahmobile.cz/inshop/script...p?itemID=51808

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak ta VUBEC nema SiRF, ale Nemerix, proto se to tam vsude pise...
    Ale vykonove je tak na urovni SiRFu II, to jo...

Nevim, dneska GPSku s lepsim pomere cena/vykon nez tu iTec 339 asi nekoupite...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od beecher

A když bych koupil iTEC 339,jaký software mi s ním bude fungovat??Potřebuji hlavně ČR. A stačí 20 MB v paměti ???? nebo budu muset něco umazat ???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bude fungovat jakykoliv SW, co umi NMEA protokol (nebo jak to je), mam vyzkouseny TT5 a SmartMaps a njou problem...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od rotor
    A stačí 20 MB v paměti ???? nebo budu muset něco umazat ???
    No spíš budeš muset ještě přikoupit nějakou paměťovou kartu....Na "rozvinutějšíí" navigační SW (dynavix,TomTom) to určitě stačit nebude,a i smart maps(autoatlas) tuším zabírá něco kolem 50MB...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja jsem jineho nazoru, myslim si, ze Nemerix ma lepsi pomer, hlavne kvuli tomu, ze si do nej clovek muze koupit baterku, co se cpe do Nokii - da se sehnat i za 99 Kc a tim prodlouzi i vydrz. Take ma moznost napojeni externi anteny.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od S474N
    Ja jsem jineho nazoru, myslim si, ze Nemerix ma lepsi pomer, hlavne kvuli tomu, ze si do nej clovek muze koupit baterku, co se cpe do Nokii - da se sehnat i za 99 Kc a tim prodlouzi i vydrz. Take ma moznost napojeni externi anteny.
    Mam BT-338 a externi antenu jsem nepotreboval zatim nikdy,signal byl dostatecny i v zástavbě v přední přihrádce auta.Levná náhradná baterie je sice pěkná věc,akorát že výdrž GPS stejně 2-3x převyšuje výdrž PDA při navigaci.Výhodnější je to leda až stará baterie odejde a bude se muset kupovat nová,tam je úspora cca 300kč,to jo...A v autě to stejně budeš mít většinu času napíchlé v zapalovači...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Ale v zapalovači bude mít píchlé PDA, takže se zase výdrž GPS šikne.
    Tak ta VUBEC nema SiRF, ale Nemerix, ...
    To je sice pravda, ale v popisu v AH mají napsáno, že to má SiRF :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od S474N
    Nevim, od kdy se pocita do pomeru cena/vykon moznost nahradnich baterii (to je jako ze je moznost koupit si UPSku k PC) a externi antena, ta s 338/339 neni potreba, takze usetrene penize...

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Karm
    Citace Původně odesláno od rotor
    A stačí 20 MB v paměti ???? nebo budu muset něco umazat ???
    No spíš budeš muset ještě přikoupit nějakou paměťovou kartu....Na "rozvinutějšíí" navigační SW (dynavix,TomTom) to určitě stačit nebude,a i smart maps(autoatlas) tuším zabírá něco kolem 50MB...
    To mám .1 Gb SD kartu ale mně jde o to ,kolik musím mít volného místa v RAM třeba na TomTom nabo ten Dynavix.

děkuji

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nevim, od kdy se pocita do pomeru cena/vykon moznost nahradnich baterii (to je jako ze je moznost koupit si UPSku k PC) a externi antena, ta s 338/339 neni potreba, takze usetrene penize...
    Pouc tedy nas neznale, co se do toho pomeru pocita? :sarcastic:

Dulezite je, ze ten dotycny jeste ani nenapsal, na co to chce a kolik chce utratit. Jinak pomer funkci vs. cena si musi stanovit kazdy sam, takze nez nejake soudy stylu toto ANO a toto NE bych to spise videl na rozhodnuti daneho cloveka s tim, ze mu napiseme plusy a minusy konkretnich.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. WiFi u HP 6340
    Od J.Fiala v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-05-2006, 19:56
  2. HP 6340
    Od ocech v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-07-2005, 11:35
  3. 6340