Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aplikace pro další obrazovku na PPC

M2M (54)|16.9.2005 07:50
Je nějaká aplikace, která rozšíří obrazovku o další virtuální plochu plochu (kde si na dnes mohu nastavit další aplikace, které se mi nevejdou na puvodni).
Nebo jak to řešíte vy, kdyz chcete mit na obrazovce dnes vice aplikaci než se tam vejde?
Wuffi (1599)|16.9.2005 07:58
Pouzivame WisBar AdvanCE a plugin WisBar AdvanCE Desktop. Vice inforrmaci na www.lakeridgesoftware.com
17razor (49)|16.9.2005 14:39
Spb Pocket Plus

mne sa ajtak najviac paci plusko 3.0. mam rad prehladny "desktop"
TheMelin (1642)|16.9.2005 15:09
Pocket Plus toto neresi.Bud je jiz zmineny Wisbar Advance Desktop a nebo Sn.Dashboard
Saman_ce4you (1451)|16.9.2005 15:23
Ona otazka je polozena dost zvlastne, ja ji nejdriv pochopil, ze tazatel potrebuje virtualni desktop (priznam se, ze tohle by me zajimalo, ne virtualne zvetsit rozsileni a ale mit vic "obrazovek" - to by pak prepinali aplikace mozna rychlejc).
Dalsi mozne vyklady otazky:
a) Chce mit velky mnozstvi ToDay plugginu
b) Chce mit hodne ikonek programu na today

17razor patrne odpovidal na b)
ostatni za a)
:D
Wuffi (1599)|16.9.2005 20:15
Mily Samane, moznost vytvaret virtualni stranky WisBar AdvanCE Desktop umi. Doporucuji vyzkouset.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|16.9.2005 23:21
Speciální jednoúčelová aplikace je MTUX TodayX 1.50 , cena 3,99 $, přidá na Today 4 tlačítka pro rychlé přepínání obrazovek, u kterých lze definovat skin a zobrazené pluginy na Today, výhodné pro nastavení např. pro denní či noční provoz apod.... asi před rokem jsem program krátce testoval, ale nepotřebuji to a tak to šlo z baráku... podrobnosti nastavení a spolehlivost proto neznám, jen doporučuji k případnému otestování...
17razor (49)|16.9.2005 23:33
btw ked je diskusia o dalsich obrazovkach, minule som narazil na soft ktory pripoji k PC monitoru pda obrazovku. cize si tam mozete dat nejake okno s icq, winamp a zatial pracovat na hlavnom monitore (dobre pri praci vo photoshope, alebo pri robeni webky). ak sa vam nechce prepinat medzi aplikaciami

viac na stranke Innobec SideWindow