Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NAVIGACE SMARTMAPS ve skutečnosti záškodník

Elektrikar_ce4you (13)|15.9.2005 17:59
I přes to, že si koupím TTN5 jsem se nechal ukolébat obchodníkem v Sunnysoftu a koupil si Smartmaps. Díky nápovědě, kterou zpracovával pravděpodobně programátor, který možná v životě autem nejel, jsem se sžíval s tímto skvostem asi 14 dnů.
-
Praktická zkušenost se jak koukám moc neliší od ostatních. Věřil jsem této navigaci a jel jsem podle ní do Beskyd. Varianty nejrychlejší, nejkratší nejekonomičtější neměly žádný vliv na to, že jsem si cestou po dálnici měl sjet do Holubic a zpět. Hlasová navigace hlási pouze některé křižovatky. Přepočítávání trasy je k smíchu a ne k vážnému použití.
-
Cítím se oklamán. Chci své peníze zpět! Chtěl jsem navigaci která mi ukáže, že jedu po silnici ne po poli. A tak teď nevím, zda mě oklamal prodejce v Sunnysoftu, nebo i on byl oklamán výrobcem, který sedí v Brně, prakticky kousek od mého bytu.
-
Prosím vás všechny o radu. Mám ztrácet čas dalším studiem této slosovací navigace nebo to mám smazat a věnovat se v klidu TTN5?
-
(Právník to zpracovává pro podnět na ČOI)
Pavel Stejskal (155)|15.9.2005 19:27
Nevím, ale pokud prostuduješ diskuzi k TT5, tak najdeš třeba příspěvek, kdy TT5 poslal některého z přispěvatelů na dálnici (tuším v Německu) do protisměru, pokud se podíváš na diskuzi k Dynavixu, také tam najdeš popsány některé z chyb. Nepamutuji se jestli to byl TT5, nebo Dynavix, ale někoho to hnalo dokonce na cestičku do skal. A to jsou podstatně dražší programy a já mám SmartMaps i Dynavix a myslím si, že za ty peníze, co jsem za SmartMaps (ČR + Praha, navigátor) dal je i odpovídající kvalita. Nepochopil jsem, na koho chceš poslat ČOI, na prodejce? na výrobce? a za co vlastně? Vždyť jsi si mohl zkusit před zakoupením SmartMaps plně funkční demo tohoto programu tuším v délce 15 dnů a věděl by jsi do čeho jdeš, nebo naopak, proč do toho nepůjdeš.
Prosím a je zde už i docela slušná diskuze přímo k SmartMaps, takže i tam lze něco vyčíst (třeba před nákupem tohoto programu) a i tam lze posílat příspěvky a nezakládat zbytečně další téma, které již existuje. Doufám, že jsem Tě svým názorem moc nenaštval.
Elektrikar_ce4you (13)|15.9.2005 20:15
No, když přijdeš do prodejny a chceš navigaci a dozvíš se, že TTN5 funguje s 6515 špatně a mám čekat na upgrade a jediné co je funkční je Smartmaps, tak na zkouseni DEMA nepřemyšlíš. Před tím jsem měl Navigon, ten sice neměl podrobnou ČR, ale v zahraničí se choval naprosto korektně. Koupil jsem zajíce v pytli, bohužel teď jsem v pytli já a ne zajíc. O té ČOI jsem se zmínil proto, že v jiném oboru se s ní setkáváme stále a tento produkt má všechny příznaky klamání spotřebitele.
-
Nenaštval jsi mě, v podstatě jsem počítal, že asi koupím zmetek. Nemám moc času na pročítání tak obsáhlého zdroje jako je ce4you, a zase na druhou stranu tři tisíce vyhozený oknem mě zase nezrujnují. Bohužel více než tři tisíce na tom ztratí autoři tohoto produktu, kterým jsem byl uveden mnohokrát v omyl a poznával jsem krásy severomoravských kopců.
-
DEMO se snad týká KV, co bych asi testoval v Brně? Je pravdou, že za těch patnáct dnů bych se stihl otočit v KV, ale to je asi lepší vyhodit ty tři tisíce :-))
pv_ce4you (7)|15.9.2005 21:34
Tak vis co, ja mam navigaci na DVD zabudovanou v aute (E 500) a kdyz to porovnam s Pocket PC "navigacema", tak to jsou spatne fungujici hracky pro deti.

Tyhle tzv."navigace", jako je SmartMaps by meli davat do casopisu o pocitacich zadarmo.

A to vubec radsi nekomentuju takovej shit jako je PocketKim...
Alespon mas ponauceni, priste si to nekde stahni, rachni to crackem a nic jim neplat....
:D
Tak Sunnysoft je kapitola sama pro sebe, jednou jsem tam byl, cekam u pultu, nejakej blb si tam vola s nejakou holkou a probira kam vecer pujdou a ja tam stojim jako idiot...., nakonec me to prestalo bavit a rikam mu, hele, polozte ten zasranej telefon, jestli jste si nevsim ze jsem ZAKAZNIK!
Tam uz bych nesel ani omylem.


Šeba_oldd (1184)|15.9.2005 22:12
Tak tohle snad mohlo byt v nejake obecne diskuzi - o vsem a na vse o cem jste se tu zatím zmínili jiz diskuze jsou založeny.
Zamykám.