Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: A-DATA vs ostatni

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Kavy
    A-DATA 50x ...používaná v MDA1,MPX200,fotoaparát Kodak.
    Po nákupu naformátovaná v PocketMechanic.Za 3/4 roku žádný problém.Buď mám štěstí,nebo je kolem A-DATA humbuk....
    Máš štěstí. Koupil jsem v akci 2x A-DATA 1GB 150x. Prvni chodila jen v Kodak fotaku, druha obcas chodila i v MPX200. Nicmene pro instalaci WM 5 jsem radeji zvolil San Disk 256MB :sarcastic: . A-Data jsou dost spatne a zalezi kus od kusu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Bohuzel ji take nemuzu doporucit, zkousel jsem 4 kusy SD 1GB a bohuzel ani po low level format si ji Compact vubec nenasel. To same v hx 4700. Po vlozeni do fotaku fungovala bezvadne. Mozna poruchove nejsou, problem bude asi skutecne v kompatibilite s pda.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Já doporučit můžu. v n50 mi funguje a-data 1GB bez problémů.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Dnes je to 16 dní, co jsem odnesl A-Data 2GB na reklamaci a v obchode, kde jsem ji koupil ani zatim nemaji vyjadreni od dodavatele, co s ni vlastne je a kdy mi ji doruci.Jen pro zajimavost,kupoval jsem si ji,ze jsem ji prave tech uplynulych 16 dni potreboval strasne moc kvuli praci a byl jsem v hajzlu,protoze jinou novou jsem si nemohl dovolit koupit.Zajimalo by me, jestli nekdo nevi,kdo je tady vyhradni dostributor tech karet,popripade jejich zastoupeni pro CR, protoze je chci zacit prudit kazdej den,ze chci kartu okamzite funkcni zpet.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Vikosound
    Dnes je to 16 dní, co jsem odnesl A-Data 2GB na reklamaci a v obchode, kde jsem ji koupil ani zatim nemaji vyjadreni od dodavatele, co s ni t...vlastne je a kdy mi ji doruci.Jen pro zajimavost,kupoval jsem si ji,ze jsem ji prave tech uplynulych 16 dni potreboval strasne moc kvuli praci a byl jsem v hajzlu,protoze jinou novou jsem si nemohl dovolit koupit.Zajimalo by me, jestli nekdo nevi,kdo je tady vyhradni dostributor tech karet,popripade jejich zastoupeni pro CR, protoze je chci zacit prudit kazdej den,ze chci kartu okamzite funkcni zpet.
    Doporučuju nastudovat Občanský zákoník a pak teprve začít eventuelně prudit, především pak §588-627.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Qmail a ostatní e-mailoví klienti na WM5 a WM6
    Od Azzie_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-10-2008, 07:34
  2. TouchFLO 3D - ostatní pluginy na Today
    Od KimiSK v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 18-09-2008, 23:29
  3. Qtek 8310 BT a ostatní příslušenství
    Od Šeba_oldd v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 14-01-2006, 10:43
  4. Jaké pouzdro na iPAQ a ostatní PDA?
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-09-2003, 12:45