Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WebIS Mail 2.11 - Failed to load folder

macula_ce4you (691)|15.9.2005 08:28
Tuto hlášku mi to hodí po spuštění programu.

Celá hláška zní:
"Failed to load folder Inbox of storage Local Folders. Storage error. Invalid storage file."

Po odkliknutí OK ji zobrazí ještě jednou. Po kliknutí zase na OK se již program spustí. Mám takový pocit, že to začalo dělat po instalaci nové verze CardExport II 2.04, ale jistý si tím nejsem. Důsledek této hlášky je, že po spuštění programu se nezobrazí adresář s e-mailama, ale v menu Services ten POP3 účet je. WebIS Mail mám nainstalovaný na SD. Oba programy jsem zkoušel přeinstalovat, ale bez výsledku. U CardExport jsem ještě zkusil nainstalovat verzi 2.02 beta, kterou jsem tam měl před tím a taky nic. SD jinak funguje v pohodě.

Prosím o pomoc s tímto problémem. Děkuji.
oltcit (1098)|15.9.2005 09:44
A neukazuj sa ti náhodou v File exploreri dve SD-CARD ? Jedna normálna a jedna s číslovkou "1" ? Toto sa mi kedysi stalo pri nekorektnom ukončení CardExport,že sa objavili dve karty a keďže mám zmenené niektoré odkazy na kartu,tak zákonite prestali fungovať niektore aplikacie,už ani neviem ako som to spravil,ale tuším SR pomohol.
macula_ce4you (691)|15.9.2005 11:49
To ne. V Totalu mě to ukazuje jen jednu kartu (název "Storage Card"). SR nopomáhá.
oltcit (1098)|15.9.2005 13:11
Tak odinštaluj program,pozri či na karte máš zložku Webismail,ak ano zmaž ju,príp. ju pohľadaj a najdi v nej súbor settings.ini,ktorý sa nachádza v podadresári "data" potom SR a nainštaluj znova. Ja osobne mám Webisa v Looxstore a data na SD karte,kde si aj uklada maily.
macula_ce4you (691)|15.9.2005 14:57
No původně jsem chtěl zachovat ty zprávy a vytvořené složky, ale nakonec jsem to zkusil podle tebe a už to funguje. Vytvořil jsem znovu účet a e-maily znovu stáhl.
Díky.
TheMelin (1642)|15.9.2005 17:04
a nebude to tim, ze jsi mel Card Export nastaveny na "card export"? Me se zda ze je zamezen v tuto chvili pristup na karty. Standardne ho proto mivam v rezimu "active sync".
macula_ce4you (691)|15.9.2005 21:43
Zamezen přístup je jen v případě když je PDA připojeno na usb. Ale taky mě to nedalo a zkoušel jsem to.
oltcit (1098)|15.9.2005 21:49
Nabudúce ti stačí zrejme len zmazať ten súbor setting.ini a maily ti ostanú,stačí rovnako naištalovať Webis,ten súbor sa vytvorí automatick.Som rád že to pomohlo.Zdar.