Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: WebIS Mail 2.11 - Failed to load folder

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tuto hlášku mi to hodí po spuštění programu.

Celá hláška zní:
    "Failed to load folder Inbox of storage Local Folders. Storage error. Invalid storage file."

Po odkliknutí OK ji zobrazí ještě jednou. Po kliknutí zase na OK se již program spustí. Mám takový pocit, že to začalo dělat po instalaci nové verze CardExport II 2.04, ale jistý si tím nejsem. Důsledek této hlášky je, že po spuštění programu se nezobrazí adresář s e-mailama, ale v menu Services ten POP3 účet je. WebIS Mail mám nainstalovaný na SD. Oba programy jsem zkoušel přeinstalovat, ale bez výsledku. U CardExport jsem ještě zkusil nainstalovat verzi 2.02 beta, kterou jsem tam měl před tím a taky nic. SD jinak funguje v pohodě.

Prosím o pomoc s tímto problémem. Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

A neukazuj sa ti náhodou v File exploreri dve SD-CARD ? Jedna normálna a jedna s číslovkou "1" ? Toto sa mi kedysi stalo pri nekorektnom ukončení CardExport,že sa objavili dve karty a keďže mám zmenené niektoré odkazy na kartu,tak zákonite prestali fungovať niektore aplikacie,už ani neviem ako som to spravil,ale tuším SR pomohol.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To ne. V Totalu mě to ukazuje jen jednu kartu (název "Storage Card"). SR nopomáhá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak odinštaluj program,pozri či na karte máš zložku Webismail,ak ano zmaž ju,príp. ju pohľadaj a najdi v nej súbor settings.ini,ktorý sa nachádza v podadresári "data" potom SR a nainštaluj znova. Ja osobne mám Webisa v Looxstore a data na SD karte,kde si aj uklada maily.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No původně jsem chtěl zachovat ty zprávy a vytvořené složky, ale nakonec jsem to zkusil podle tebe a už to funguje. Vytvořil jsem znovu účet a e-maily znovu stáhl.
    Díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

a nebude to tim, ze jsi mel Card Export nastaveny na "card export"? Me se zda ze je zamezen v tuto chvili pristup na karty. Standardne ho proto mivam v rezimu "active sync".

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zamezen přístup je jen v případě když je PDA připojeno na usb. Ale taky mě to nedalo a zkoušel jsem to.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nabudúce ti stačí zrejme len zmazať ten súbor setting.ini a maily ti ostanú,stačí rovnako naištalovať Webis,ten súbor sa vytvorí automatick.Som rád že to pomohlo.Zdar.

Podobná témata

1. WebIS Mail a SMS
    Od macula_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-02-2006, 11:03
  2. WebIS Mail 2.1 - VGA podpora
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-04-2005, 20:42
  3. WebIs Mail
    Od Kersten_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC