Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 34

Téma: Pocket PC Techs snižují ceny o 15% u upgradů z 64MB na 128MB!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od milan.smart
    A jak to jako je? to si to objednam, oni mi to poslou a ja si to mam spajet sam?
    Ne, zarizeni se samozrejme posila k nim (malokdo asi u nas v domacich podminkach umi pajet BGA cipy), v cene upgradu je i doprava zpet. Ztraci se tim vsak zaruka dana vyrobcem, ale PPC Techs na to davaji pak vlastni zaruku 3 mesice.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Mate nekdo problemy, ktere by vice pameti vyresilo? Pro mne je tohle a customizovana ExtROM vec, kterou nejak proste nechapu ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pro mne zase manie kolem USB hostu... To mas tezky...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

OK, tak tri veci, USB host taky nechapu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Co na USB hostu nechapete?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Kato, to je celkem jednoduche... Kdyz si kupuji PDA, tak si ho prece nekupuji kvuli tomu, abych se jeste vice zadratoval? Ne?

To hybo: K ty pameti, jak ja rikam, pameti neni nikdy dost...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jakekoliv rozsireni je vitano Mile rad si k tomu pripojim v pripade potreby USB flashku, ne kvuli rozsireni pameti, ale kvuli tomu, ze potrebuju dostat nejaka data z PC (ne sveho a na kterem neni AS) do PDA - jinak receno - misto diskety..
    Taky by se pres to daly pripojit klavesnice (PDAckove) a bylo by jedno, pro jaky typ zarizeni jsou urcene, protoze by to byl klasicke klavesnice se stejnym konektorem (zrovna klavesnice k PDAcku me fakt neberou a kdyz uz, tak bych radsi BT, ale to jen tak mimochodem). A to nemluvim o fotakach. Mile rad bych si k tomu pripojil fotak a nahral fotky do PDAcka. Ne kazdy ma to stesti, ze ma jak PDA, tak fotak na ten samy typ karet..
    No a tech veci je urcite daleko vice - to je jen par, co me ted zrovna napadlo..
    Jinymi slovy - ja k PDAcku nepotrebuju pripojovat 200GB USB disk, DVD vypalovacku ap. jde mi jen o takove kravinky, jak jsem zminil vyse.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A proto mame technologie jako je WiFi a BT, vis?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Beechere, beechere - ne ze bych te tak chtel nazvat, ale za a) to proste nechces pochopit a nebo za b) jsi proste natvrdlej.
    Ja CHCI pripojit ke svemu PDA tu samou USB FLASHKU co u sebe vzdycky taham, jako do pocitace, NTB atd. A jestli mas fotak, kterej podporuje BT nebo WiFi, tak ti zavidim, ale ja takovej proste nemam.
    Samozrejme BT a WiFi nezatracuju - tyto technologie chci taky, ale je to zamereno na neco trochu odlisneho... Vis?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ale proc vubec tahat USB flashku? To je ta otazka. Obe technologie (BT i WiFi) maji moznost prenest soubory taktez, ne? Tak proc mit nejake dalsi zarizeni, kdyz ho nepotrebuji vubec? Ty to totiz nechapes...

Pokud si nekdo kupuje fotak, ktery ma naprosto silene a nestandardni karty, tzn. format pouziva pouze jedna firma (xD, MemoryStick), tak si kope sam sobe hrob... To je pak tezke...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od beecher
    ...Pokud si nekdo kupuje fotak, ktery ma ...nestandardni karty,...xD...
    třeba proto, že jediný Olympus 5050 má světelnost >2, konkrétně 1,8 - 2,6 při 35-70mm (ale protože je to pořádnej foťák, tak jede i na CF ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Protoze tu USB flashku POUZIVAM tak jako tak. Primarne je urcena na prenos dat mezi pocitaci - nebo jestli tobe dosahne WiFi/BT treba z Brna z domova na veletrh v Praze... Mne teda bohuzel ne. A nejen kvuli takovymhle pripadum pouzivam flashku. Proste abych mohl prenaset ta pitoma data z PC na jine PC, NTB ap. a pri te prilezosti je VELMI MILE, ze to muzu vrazit i do PDAcka.. Nehlede na to, ze srovnavat BT a USB 2.0 je asi jako srovnavat pevne pripojeni k internetu o rychlosti kolem 8Mbps a dial-up... v pripade WiFi to teda uz tolik neplati..
    A co se tyce fotaku - fotak jsem si koupil pred PDAckem - cili je na CF karty - kupovat kvuli tomu Back Pack opravdu nehodlam. A kdybych mel menim fotaky/PDAcko podle toho, co prave frci, tak nestacim litat do obchodu..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

namisto klicenky muzu uzivat PDA jako USB MassStorage, coz je jedine, co osobne potrebuji z toho vseho, co se tu a jinde kdyz psalo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    namisto klicenky muzu uzivat PDA jako USB MassStorage, coz je jedine, co osobne potrebuji z toho vseho, co se tu a jinde kdyz psalo
    Ano - to muzu JA. Ale nekdo, kdo ma klicenku a chce mi z neco nahrat, tak mam smulu - musime k PC a z tama to teprv dostanu do PDA - tento krok bych velmi rad preskocil. Nehlede na to, ze velmi casto maji lidi mp3 prehravace primo s USB konektorem a ti se me ptavaji, jestli to ke mne muzou pripojit a vzit si pisnicky ode me z SD karty - bohuzel - smula...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pocket PC Techs snižují ceny o 15% u upgradů z 64MB na 128MB! Proč mám pocit, že USB host, USB flashdisk s tím nesouvisí? :sarcastic: :?

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 15:16
  2. Asus P750 - upgrade z 64MB na 128MB RAM
    Od Lobo_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 17:25
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  4. Reakcí: 589