Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

VNC aplikacia ktora prezije switch user?

17razor (49)|14.9.2005 14:38
Potreboval by som VNC aplikaciu pre pc ktora prezije switch user - log in iny user - log off iny user

najlepsie zatial obstala aplikacia bitween remote control, ktorej bezi SYSTEM proces. prezije aj switch user(do login screenu). problem nastane ked sa naloguje iny user. jediny sposob ako ziskat spat moc nad pc je nalogovat sa cez Terminal Services Client a resetnut pc. lebo po nabehnuti log in screeny sa server bitween remote control znova nacita.
beecher (9270)|14.9.2005 14:51
A mate ten VNC server pusteny jako sluzbu?
17razor (49)|15.9.2005 13:35
skusal som viac VNC serverov. prave bezim na tightVNC(winVNC). spustanie u kazdeho usera som vyriesil pridanim do starup.
je nejaky VNC server, ktory ostane bezat aj po logoff/switch user?
beecher (9270)|15.9.2005 13:39
RealVNC nebo UltraVNC bezi i jako sluzba s moznost automatickeho startu, takze je aktivni jeste pred prihlaseni, bezne jsem je pouzival na serverech...
17razor (49)|15.9.2005 18:48
dik. skusil som znova ultraVNC. minule som si nevsimol moznost aby sa aplikacia pustala ako SYSTEMova. teraz sa nemoze stat uz nic co by mi odobralo kontrolu nad pc. jedine ked niekto vypne PC :evil: :)
hybo (3107)|15.9.2005 20:32
ono i beznou aplikaci lze nastavit, nebo zmenit tak, aby se spustila po startu a ne po prohlaseni, i kdyz to uz je pres registry, nebo pres tweak aplikace...

EDIT: myslel jsem prihlaseni, ne prohlaseni, to by jsme se nacekali :D
17razor (49)|16.9.2005 14:16
dik, to sa hodi aj inokedy. uz som si to vygooglil.