Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hleda se nejlepsi navigacni software s hlasovou navigaci pro PDA.

david.dda_ce4you (8)|13.9.2005 20:21
Navigacni softwary jsou rozdeleny do ruznych kategorii, proto bych byl rad, kdyby jsme mohli tyto diskuse spojit a najit jeden nejlepsi software. Mohl by mi prosim nekdo poradit s koupi softu pro PDA hlasovou navigaci pro CR. A pokud mozno s vyhledavanim na urovni baraku, ne pouze ulic.
Dekuju za vase nazory.
beecher (9270)|13.9.2005 22:33
Pokud se nepletu, tak navigaci od domu k domu v CR zvlada pouze Dynavix a to jeste jenom ve velmi velkych mestech...
libor_m (1026)|14.9.2005 07:27
Ne, nepleteš se, je to tak. A potom např. TomTom Navigator 5 to umožňuje v Mladé Boleslavi. Další možnost je využití pluginu do Kontaktů a vyhledávání dle adresy, kde to ale nefunguje zcela přesně a jsou problémy s diakritikou, takže velmi těžko se dá říci, že je to použitelné.
david.dda_ce4you (8)|14.9.2005 22:45
Dekuju za radu. Jeste bych byl rad, kdyby mi nekdo ze zkusenejsich nez jsem ja mohl poradit jakej software bych mel koupit pro hlasovou navigaci v ceske republice? S cenou tak do deseti tisic. Podle diskuzi se mi zda TomTom 5 celkem dobrej, ale v Cechach se myslim zatim neprodava. Dal sem myslel,ze Navigator profes. by mohl byt celkem dobry..
Mohl by mi nekdo poradit, jakej soft. mam koupit. Dik moc. David
beecher (9270)|15.9.2005 01:23
Opet Dynavix, dneska snad normalni navigacni software bez hlasove navigace (coz je jeden ze zakladnich kamenu navigace) neexistuje. OK, PocketKIM, ale to neni navigace... ;)
TT5 je fajn, ale nema vami pozadovane navadeni na cisla popisna...
david.dda_ce4you (8)|15.9.2005 02:54
TomTom 5 je urcite super. Musel bych ho ale koupit nejspis v zahranici, dneska sem se na nej ptal a prej ho stale nemaji. Ten soft. Dynavix se mi zda zajimavej, myslis, ze by byl z volby novy PocketKim s hlasovou navigaci, Navigator od MapFactor professional nejlepsi ten Dynavix? Kdyz bych bral v uvahu, ze navigace na ulice staci. Nebo Te napada jeste nejaky lepsi software? Diky za Tvuj nazor.
beecher (9270)|15.9.2005 10:31
PocketKIM bude mit hlasovou navigaci? Takze "Ivanku, cink!" uz nebude? :D
MapFactor bohuzel neznam, ale jak tam vidim to omezeni na mapu o velikosti 100 MB, tak cucham nejaky problem...

Asi takto: TT5 do zahranici na zapad, Dynavix po CR...
libor_m (1026)|15.9.2005 10:52
Lépe bych to neshrnul, dávám plně za pravdu beecherovi.
david.dda_ce4you (8)|15.9.2005 18:19
PocketKim by mel mit hlasovou navigaci. Ptal jsem se na nejake doporuceni v obchode a podle jejich dodavatelu by mel byt pocketKim s hlasovou navigaci asi za 5500,- jednim z nejlepsich pro CR.
Nevim jestli je to pravda, musel sem jit asi do sesti obchodu, nez sem nasel nekoho kdo se v tom softwaru pro navigaci malinko vyznal.
Objednam si asi ten dynavix. Dival sem se na jejich stranku a maj ho tam asi za 7900, na www.mobile-shop.cz jen za 7300 je to divny, ze to vyrobce prodava draz nez obchodnik. Zadnej rozdil v tom pritom asi neni.
hybo (3107)|15.9.2005 20:54
divne na tom neni nic, vyrobce prodava za doporucenou cenu, prodejci za svoji, cimz si snizuji marze na ukor snahy prodat...