Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact SW vady: Přehled, možnost opravy.

JendaV (65)|13.9.2005 17:02
Vážení! trpělivě jsem přečetl 4 strany z 16 stran diskuse o Compactu a myslím, že neudělám chybu, když se pokusím o toto shrnující téma, i když už se Compacty prodávají dlouho.Verze t-mobile ROM 1.01.00 WWE 10/21/04 koupeno 6.9.05:
1. Telefon-Výpis volání-Nástroje-Měřiče volání: Odchozí volání ukazuje příchozí!
2. Word a Excel neumí zobrazit soubory po složkách, i když soubory ve složkách jsou.
3. Při zadávání PIN SIM karty je klávesnice 1 označena 0.
4. Vypínací tlačítko nepracuje podle návodu - nevypíná telefon při delším stisku. Je nutno vypínat zvolením leteckého režimu.

Moje dotazy: Složky zpráv (přijaté,odeslané...) ukazují počet zpráv jen nepřečtených? Myslel jsem, že by měly ukazovat kolik je v nich zpráv, ale to nedělají.
Nastavování velikosti písma je moc a výsledek se pere.. Poznámky kontaktů jsou nastaveny na 75% a nelze (?) přestavit na 100 (trvale).
Nelze trvale zadat potvrzování doručení zpráv.
LED nesvítí a neblikají podle návodu, ještě zkoumám.
Mám zájem o program, sledující odchozí volání podle operátorů - abych věděl, kdy provolám volné min. Už o tom diskutuji jinde, ale nemám výsledek.
Dík všem odborníků, ale doporučuji více systémovosti, např. starší témate zahrnovat do novějších a sjednocovat, aby bylo méně stránek!
Marty-McFly (384)|14.9.2005 14:03
ad3.
Stačí nainstalovat patch ze stránek t-mobilu.. ;-)

ad4.
Telefon vypnout nejde, dlouhý stisk tlačítka zapíná/vypíná podsvícení.
Sako verife (476)|15.9.2005 18:16
Rom 1.12
vypisu jen chyby, klady se me vypisovat nechcou :0)

* Obcas se nezobrazi jmeno prichoziho hovoru, pouze cisla
* Inbox,outbox , sms i mms se nezobrazuji, i kdyz do slozek se ukladaji
* U prijatych sms je videt pouze cislo komu byli odeslany, jmeno ne
* Zda se me horsi signal operatora ale to je mozna jen pocit


Bude toho vic jen si nemuzu tedka vzpomenout
Martin Ráž Hoch (1832)|15.9.2005 23:24
K tomuhle se snad asi ani nema cenu vyjadrovat... mozna to tu trochu procist;o)
Šeba_oldd (1184)|16.9.2005 00:01
Novejsi verze CZ ti take vyresi nejaky ten problem(konkretne 0\1) najdes na strankach sunnysoftu.Na sms je zde nekde cab mam tuseni ze se jmenuje doručenka.
Sako verife (476)|19.9.2005 18:17
[QUOTE="MRH"]K tomuhle se snad asi ani nema cenu vyjadrovat... mozna to tu trochu procist;o)[/QUOTE]

myslis procist 70stran kdyz ma nekdo nejaky problem? Mozna by stacilo kdyby nejaky moderator misto podobnych reci vse napsal nekam a uzamknul ten topic. Pak by to bylo prehledne.
Pavel Koza (4761)|19.9.2005 20:38
Panove. Jen pro oziveni pameti - toto je nadsenecky web. Samozrejme by stacilo, kdyby nejaky moderator delal z diskuzi vytah a kompiloval to do lepsi formy. Bohuzel nejsou lidi - mate-li zajem se tomu venovat, spousta ctenaru vam bude vdecna. Do te doby se proste temi 70 strankami musite prokousat. Nebo si muzete zaplatit podporu od firem, ktere se poskytovanim podpory tapajicim zivi.

Je mi porad blbe to opakovat, uz to zni jako pohadka o Yettim, ale do nove verze webu se pokusime zakomponovat i nejaky system, kam by se podobne informace daly v lepe vyhledatelne podobe zadavat. Jinymi slovy vytvorit nejakou znalostni bazi. Diky za pochopeni.