Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom GO 700

Luke288 (21)|13.9.2005 13:17
zdravim, jsem tu novej, takze mozna me budete kamenovat, ze uz se to probiralo. ale mam dotaz(kdyztak me nasmerujte nekam, kde najdu odpoved). koupil jsem si GO 700, zatim ji nemam pres carkit v aute, takze se pouze seznamuju. jde mi o to, jestli jde nejak provest editace jmen, ktere do tomtoma natahnu pres BT z mobilu. on totiz nejak nezpracovava diakritiku a ja mam v mobilu vsechna jmena s hackama, carkama, takze docela problem. jde to v tomtomu nejak upravit, prepsat apod? dekuju
Luke288 (21)|13.9.2005 13:37
tak uz to mam, dobry
Luke288 (21)|13.9.2005 13:40
ale mam jinej dotaz, jde do toho seznamu v tomtomu pridat jen jednotlivy kontakty nebo to musim udelat vsechno najednou? jde mi o to, jak se resi, kdyz si pridam jeden kontakt do mobilu. co pak? zas celkova synchronizace?
beecher (9270)|13.9.2005 14:08
Nemejte mi to, prosim za zle, ale myslim, ze tady asi nebude nekdo, kdo vam bude nejak napomocen s timto zarizenim. Nevsiml jsem si, ze by toto zarizeni zde nekdo vlastnil. To jen tak pro informaci.

Pokud mate moznost sparovat vas mobilni telefon s timto zarizenim, asi by nemel byt problem dany kontakt vyslat pres BT do tohoto zarizeni. Odhaduji.
Njo, ale jak se ted tak divam do manualu k TT GO 700, tak asi jina moznost, nez znova prekopirovat seznam, nebude...
Luke288 (21)|13.9.2005 15:05
me prave nenapadlo jine forum nez tohle, kde by mohl byt nekdo, kdo zkusenosti s řadou GO uz ma. kazdopadne problem uz je vyreseny, sice trosku krkolomne, ale da se to.
duffioso (537)|13.9.2005 15:50
A co zkusit třeba TADY?