Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 108

Téma: CZ-POI Online - pro lidi, kteří tvoří české POI pro TTN5

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Založil jsem novou diskuzi pro všechny z České POI pro TomTom Navigator 5, kteří se aktivně podílejí na tomtom projektu.

Tato diskuze bude aktivní do té doby, než se zaběhne CZ-POI Online, přidělí se práva správcovská, moderátorská atd.

TAK HURÁ DO PRÁCE!
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

ted jsem se zkusil prihlasit, pokud kliknu na ikony, tak je to asi zacyklene, kategorie poi mi jede. Kdyz najedu na mobilni radary a chci si prohlednout druhou dvacitku ->
    Parse error: parse error, unexpected $ in /DISK3/WWW/benekov.com/poi/zaznamy.php on line 18
    Pokud to reloadnu, je to OK.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Mně to při prohlížení druhé dvacítky neblbne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Fajn,takže kategorii by jsme měli...teď sem ještě dostat všechny!:-)

Chce to aby se to teda začalo nějak rozhazovat!

Vim že to bude znít asi blbě,ale s tim správcostvim - chce to taky prověřovat jak často je kdo na netu,aby nedošlo k tomu,že nějakou kategorii bude zpravovat někdo,kdo chodí na net jednou za 14 dní!

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

To rozhodně blbě nezní, je to správná poznámka. A pokud někdo bude vědět, že bude např. týden out, měl by to dát vědět někomu ze správců, aby se zajistil bezproblémový chod serveru.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Jo,tak nějak sem to myslel

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Chtelo by to jeste spravit to nastaveni cookie, musi to byt nejaka chyba na serveru, protoze vyuzivam spostu serveru s prihlasovanim a nejsou problemy a nemusim to cpat do vyjimek.

Jinak jako autor Turistickych znamek se hlasim k jejich spravovani...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Radek Pokorný
    Chtelo by to jeste spravit to nastaveni cookie, musi to byt nejaka chyba na serveru, protoze vyuzivam spostu serveru s prihlasovanim a nejsou problemy a nemusim to cpat do vyjimek.

Jinak jako autor Turistickych znamek se hlasim k jejich spravovani...
    Používám tam pro přenos informací v php SESSIONS, což je standard, nechci rejpat, ale během celého vývoje ve Firefoxu ani jeden problém a žádný vyjímky nic jsem nenastavoval, nic nepovoloval... Takže stahujte na czilla.cz )

Vlastnictví kategorií je na Rossinim.
    Henry

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

- Díky tomu, že jsem byl tři dny mimo ČR, jsem přišel o vychytávání much na benkovu a všechno funguje.) Vypadá to velice pěkně.:yes:
    - Co se týká minisrazu aktivních, jsem pro každou špatnost a termín pro mě není až tak podstatný. Jsem ve stavu, kdy děti už odrostli a manželka už není tak náročná na čas. Ten termín si myslím, že se musí domlouvat s větším předstihem. Byl by zázrak, kdyby většina řekla: Ano, pozítří můžu přijet.
    - Co se týká místa, mám taky prostory k pořádání, ale podívejte se na mé souřadnice.... Ideální by to bylo, jak se původně psalo Na neutrální půdě, aby to kluci ze západu neměli tak daleko. Ale ať je to kde chce, když to budu vědět v dostatečném předstihu, přijedu. A cestou můžu pobrat stopaře bez auta.
    - Co se týká technického vybavení, mám NTB s PCMCIA kartou GPRS a prg. Eurotel data nonstop. Sice pomalé, ale bez omezení.
    - Pokud bude zájem, již jsem jednou psal. že přijmu Hr-Zá-Zř. Jen nevím, jestli to nebude sloučené s Turistickýmy známkami. Je to asi dost příbuzné. Na netu jsem pořád, tak jsem ochoten vzít cokoliv bude potřeba.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tedy zase já, jsem na tom z volným časem a výbavou podobně jako Baharis(notebook, zub, EtDN + auto).

Co se týče místa konání je mi to celkem jedno, jen malá myšlenka OV-PHA ca 380km, OV-Prostějov ca130km, těžko najdeme něco přesně na půli cesty

Začal jsem s těmi restauracemi a jak je vidět už si je odsud stáhli nějací lidi, chtěl bych v tom pokračovat páč by se mi to celkem šiklo, když dají tipy lidi z různých částí CR.

Na netu jsem denně, ale jelikož jsem nevytvořil doposud žádný POI problém ( jen během cest občas doměřím některé benzinky na severní Moravě - včera 3x EuroOil) tak nevidím důvod proč do diskuzí dopisovat z dlouhé chvíle nějaké kraviny.

Jooo a klidně mi nějakou kategorii přidělte

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

ja taky muzu neco spravovat, ne netu min 3x denne, nekdy 50x. Ale moc poi jsem nevytvoril, malo jezdim autem.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

technicka:

pokud nekdo vytvori -prida poi, je nutne do nazvu poi /nemyslim kategorii BZ/ dat poradove cislo toho poi. JInak se to spatne dohledava. Nekde neni cislo a pak je celkem v BZ treba 20 POI, ale posledni cislo je 25. Skoda, ze poiedit nepracuje taky s poradovym cislem poi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Dobrý nápad, doplním to do čerpacích stanic, pak bude stacit pro upresneni souradnic Benzina 145 a nove souradnice.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Nápad je to dobrý, koneckonců to takhle již funguje u mobilních radarů. Jen jedna věc, je to další omezení délky názvu o min. 3-4 znaky. Měl jsem občas problémy nacpad do té omezené délky BZ otevírací dobu a telefon ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Jo,na název POI je hodně málo místa...jinak s tim zprávcostvím - ujmu se toho co jsem vytvořil, i když mojí tvorbu benzínek klidně předám MilanoviSU,když už se na to tak vrhnul!

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zadny ICQ klient nezobrazuje online kontakty online ... Ma nekdo reseni ?
    Od Lord_Lobo_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-01-2008, 09:03
  2. Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 07-01-2006, 01:02
  3. Klávesnice pro IPFa a ostatní, kteří píšíme všemi ......oběma prsty
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-06-2005, 10:00