Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Backlight na 3850

omni (12)|22.2.2002 15:32
Na 3850 mam nastaven Backlight bez automat na pevnou hodnotu
Stava se mi, ze pri zapnuti mi nefunguje podsviceni
Jde to nahodne po vice zapnutich a vypnutich
Podobne se mi to stava pri nastaveni AUTOMAT
hybo (3107)|25.2.2002 08:16
Ano, mne taky. A taky se nekdy po zapnuti stava, ze nic nereaguje a nejde ani vypnout az do resetu. A taky to blbne s pripojenim na zdorj, ze nezmeni podsviceni pri napajeni ze site. A taky nekde po vytahnuti ze site stale blika konrolka, ze se nabiji a nejde s tim udelat nic nez reset. A tak dale a tak dale :-))))))

CEuky

hybo, www.spektral.cz
omni (12)|25.2.2002 10:17
Takze jsem vlastne rad ze mi blbne tak malo.
Mozna to v budoucnu odstani nejaky Win XP Pocket :-)
[:sarcastic:]
hybo (3107)|25.2.2002 10:25
Mozna te to jen ceka :-)
David_ce4you (199)|25.2.2002 14:56
Nechápu vaše problémy, pánové. Kdybyste měli jako já Jornadu 568, tak vás podobné problémy míjejí. Jinak nic proti iPaqům [;)]
hybo (3107)|25.2.2002 15:01
He he. Ani zadarmo a to myslim vazne. Radsej poriadne stroj, ktory mi ochorel ako hracku, ktora sice mozno nema choroby (a to ma, ale je ich na svete tak malo, ze sa k tomu moc ludia nevyjadruju :-) ale je to stale len hracka :-)

CEuky

hybo
Pavel Koza (4761)|25.2.2002 21:17
Ha, tak stejnej problem mne depta taky. No, zda se, ze je to dalsi "vlastnost"[;)] Bohuzel se mi zda, ze tech "vlastnosti" neni uplne malo. Uplne ze vseho nejvic mne depta problem s SD RAMkou, kazdou chvili musim resetovat a vyndavat/zandavat kartu, protoze ji po vypnuti zarizeni nedetekuje...
hybo (3107)|26.2.2002 05:50
Hmm, a mne bylo divne proc mi MP3jky po zapnuti iPAQu miznou z playlistu :-) Tak vidim, ze dalsi zaludnost na svete :-)

CEuky

hyby, www.spektral.cz
Michal Jelínek (220)|26.2.2002 20:53
[QUOTE]He he. Ani zadarmo a to myslim vazne. Radsej poriadne stroj, ktory mi ochorel ako hracku, ktora sice mozno nema choroby (a to ma, ale je ich na svete tak malo, ze sa k tomu moc ludia nevyjadruju :-) ale je to stale len hracka :-)[/QUOTE]

No asi bych měl věci uvést na pravou míru. To, že prodáváš jenom Compaq a všude ho propaguješ samozřejmě ctí tvojí obchodní čest, ale musím přiznat, že s žádným ze 4 zařízení HP PDA sem neměl tolik problémů, jako se svým iPAQkem.

Je to tak, prostě seš proti HP zaujatej, ale do teď nevím proč. Obávám se, že ani ty to nevíš.
Jo a jestli 38xx řada dělá takové problémy, tak nechápu, jak ji vůbec mohli vypustit.
hybo (3107)|26.2.2002 21:31
mam te rad, ale jsi mimo. Prodaval jsem i jine veci a byla doba, kdyz jsem nedopustil na casio a ne proto, ze jsem ho prodaval. Ja to reknu tak. Ipaq mi tak moc vyhovujem ze bych ho ani s tema problemama, ktere ma nemenil na bezproblemovou jornadu. Jenze takove HP neexistuje. Stejne jako iPAQ ma problemy, ma i HP a skoro kazde zarizeni problemy. Mne iPAQ vyhovuje a je mi s nim fajn, oroto ho vychvaluju. Ja z toho nic nemama kazdemu rikam, ze neni jedine. Ale ja ho mam ajsem spokojen. Tak premyslet a pak psat, Ok? A hlavne me znas a vis, ze nejsem tak moc podplatitelnej :-)

CEuky

hybo