Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Backlight na 3850

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Na 3850 mam nastaven Backlight bez automat na pevnou hodnotu
    Stava se mi, ze pri zapnuti mi nefunguje podsviceni
    Jde to nahodne po vice zapnutich a vypnutich
    Podobne se mi to stava pri nastaveni AUTOMAT
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Ano, mne taky. A taky se nekdy po zapnuti stava, ze nic nereaguje a nejde ani vypnout az do resetu. A taky to blbne s pripojenim na zdorj, ze nezmeni podsviceni pri napajeni ze site. A taky nekde po vytahnuti ze site stale blika konrolka, ze se nabiji a nejde s tim udelat nic nez reset. A tak dale a tak dale :-))))))

CEuky

hybo, www.spektral.cz

Nováček
    Registrace
    Feb 2002

Takze jsem vlastne rad ze mi blbne tak malo.
    Mozna to v budoucnu odstani nejaky Win XP Pocket :-)
    [:sarcastic:]

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Mozna te to jen ceka :-)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Nechápu vaše problémy, pánové. Kdybyste měli jako já Jornadu 568, tak vás podobné problémy míjejí. Jinak nic proti iPaqům []

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

He he. Ani zadarmo a to myslim vazne. Radsej poriadne stroj, ktory mi ochorel ako hracku, ktora sice mozno nema choroby (a to ma, ale je ich na svete tak malo, ze sa k tomu moc ludia nevyjadruju :-) ale je to stale len hracka :-)

CEuky

hybo

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ha, tak stejnej problem mne depta taky. No, zda se, ze je to dalsi "vlastnost"[] Bohuzel se mi zda, ze tech "vlastnosti" neni uplne malo. Uplne ze vseho nejvic mne depta problem s SD RAMkou, kazdou chvili musim resetovat a vyndavat/zandavat kartu, protoze ji po vypnuti zarizeni nedetekuje...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Hmm, a mne bylo divne proc mi MP3jky po zapnuti iPAQu miznou z playlistu :-) Tak vidim, ze dalsi zaludnost na svete :-)

CEuky

hyby, www.spektral.cz

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

He he. Ani zadarmo a to myslim vazne. Radsej poriadne stroj, ktory mi ochorel ako hracku, ktora sice mozno nema choroby (a to ma, ale je ich na svete tak malo, ze sa k tomu moc ludia nevyjadruju :-) ale je to stale len hracka :-)
    No asi bych měl věci uvést na pravou míru. To, že prodáváš jenom Compaq a všude ho propaguješ samozřejmě ctí tvojí obchodní čest, ale musím přiznat, že s žádným ze 4 zařízení HP PDA sem neměl tolik problémů, jako se svým iPAQkem.

Je to tak, prostě seš proti HP zaujatej, ale do teď nevím proč. Obávám se, že ani ty to nevíš.
    Jo a jestli 38xx řada dělá takové problémy, tak nechápu, jak ji vůbec mohli vypustit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

mam te rad, ale jsi mimo. Prodaval jsem i jine veci a byla doba, kdyz jsem nedopustil na casio a ne proto, ze jsem ho prodaval. Ja to reknu tak. Ipaq mi tak moc vyhovujem ze bych ho ani s tema problemama, ktere ma nemenil na bezproblemovou jornadu. Jenze takove HP neexistuje. Stejne jako iPAQ ma problemy, ma i HP a skoro kazde zarizeni problemy. Mne iPAQ vyhovuje a je mi s nim fajn, oroto ho vychvaluju. Ja z toho nic nemama kazdemu rikam, ze neni jedine. Ale ja ho mam ajsem spokojen. Tak premyslet a pak psat, Ok? A hlavne me znas a vis, ze nejsem tak moc podplatitelnej :-)

CEuky

hybo

Podobná témata

1. Podsviceni (backlight) u N560
    Od tomasd_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 12-01-2010, 06:25
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-04-2008, 13:02
  3. nastavení backlight X500 WM6
    Od som.dav v sekci Zbývající zařízení E-TEN