Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak spojit asus pres infra s twistem

Nublar (3)|11.9.2005 19:41
Tak jsem zase o něco chytŕejší jen nefim jak a kam v mem asusu nastavit ty připojovací čísla ale ja nemam eurotel ale twist poradite jak a kde mam xco napsat? dik:O
Mark314 (232)|12.9.2005 19:48
No... tak já to mám tak udělané a jsem na to stejně (ASUS vs infra mobil s twistem)... jde jenom o to aby jsi mel funční na mobilu GPRS... v ASUSu nastavíš nové připojení přes modem typ modemu Generic IrDa a číslo na t-mobile GPRS je *99***# a uživatelské jméno a heslo necháš nevyplněné... pak už jenom vesele surfuješ ;-)

EDIT: čísli je *99***1#...
Jirka CBX (17)|13.11.2005 12:16
[QUOTE="Mark314"]No... tak já to mám tak udělané a jsem na to stejně (ASUS vs infra mobil s twistem)... jde jenom o to aby jsi mel funční na mobilu GPRS... v ASUSu nastavíš nové připojení přes modem typ modemu Generic IrDa a číslo na t-mobile GPRS je *99***# a uživatelské jméno a heslo necháš nevyplněné... pak už jenom vesele surfuješ ;-)[/QUOTE] Tak tak.Ale.Neměla by náhodou být mezi poslední hvězdičkou a křížkem ještě jednička?Já jen tak,že tak to mám u sebe.Číslo by pak mělo vypadat takhle *99***1#.
Mark314 (232)|13.11.2005 12:26
[QUOTE="Jirka CBX"].Neměla by náhodou být mezi poslední hvězdičkou a křížkem ještě jednička?Já jen tak,že tak to mám u sebe.Číslo by pak mělo vypadat takhle *99***1#.[/QUOTE]
No jo... překlep... pardon... má tam být jednička... samozřejmě... díky za opravu..;)
Jirka CBX (17)|13.11.2005 12:51
[QUOTE]No jo... překlep... pardon... má tam být jednička... samozřejmě... díky za opravu..;) [/QUOTE] Nic se neděje.Nikdo neni neomylnej.A kdo to taky má v tom dnešním shonu furt po sobě kontrolovat,že?;)
Mark314 (232)|13.11.2005 13:00
No jo... to je taky pravda... svatá pravda :sarcastic:
Saman_ce4you (1451)|13.11.2005 13:29
To je dneska uz druhej :evil:
Jirkao CBX., oprav si prispevek, asi nemas uzavrenou citaci, rozhodil jsi stranku..
Jirka CBX (17)|13.11.2005 15:08
[QUOTE="Saman"]To je dneska uz druhej :evil:
Jirkao CBX., oprav si prispevek, asi nemas uzavrenou citaci, rozhodil jsi stranku..[/QUOTE] Opraveno.Ale že mi to dalo přemejšlení,než jsem na to přišel.:oops: