Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvukové dovednosti Acer n50

Gamecube (22)|10.9.2005 15:43
Chtel jsem se zeptat tech kteri maji Acer n50,jestli je hlasitost hudby u tohoto zarizeni tak spatna,jako se pise v recenzi???Potreboval bych nazor vice lidi.Dekuji.
pagino (160)|10.9.2005 16:17
co sa tyka mikrofonu, je velmi citlivy a co sa tyka reprodukcie audia, tak so sluchatkami je to velmi dobre, bez sluchatok uz menej dobre ale aj tak na slusnej urovni
Zdenek Malinsky (9781)|10.9.2005 17:38
Hlasitost a kvalita hudby je asi to poslední, co bych u PDA sledoval. Nijak jsem to nezkoumal, ale myslím, že většinou záleží spíš na kvalitě nahrávky, než reproduktorku, zesilovací části a popř.sluchátkového výstupu. To si můžeš ověřit tak, že sám vyzkoušíš (známý nebo obchod - vezmi si svoje sluchátka, popř.i na kartě známou nahrávku). O kvalitě reproduktorku (dá-li se to tak vůbec nazývat) se nemá cenu bavit-je spíše pro alarmy a upozornění, popř.orientační poslech nahraného záznamu. Fyzika se ošidit nedá a nelze od toho prdítka, které je v PDA, očekávat kvalitu 4" kaloty od ATC. Pokud chceš kvalitu, poslouchej přes sluchátka. Právě nižší hlasitost může být způsobena vyšší impedancí sluchátek.
Johny_G (384)|10.9.2005 20:45
Kvalita zvuku je dost blbá. Na mluvené slovo a filmy je bezva, možná na nějakou primitivní hudbu taky, ale Metal se s tím zrovna dobře poslouchat nedá. Hlasitost nic moc, ale není to tragické...
jbem (39)|10.9.2005 22:20
Podle mě je kvalita ve sluchátkách dobrá....používám GSPlayer a KOSS Porta Pro....
xkovi_ce4you (568)|10.9.2005 22:25
[QUOTE="jbem"]Podle mě je kvalita ve sluchátkách dobrá....používám GSPlayer a KOSS Porta Pro....[/QUOTE]
Myslim,ze ale Johny myslel kvalitu reproduktoru ;) Ja sem s kvalitou na moji n30 docela spokojen..nekdy si i posloucham mp3 pres ni,kdyz si jdu lehnout a nechci mit zaplej komp jen pro poslech hudby..
Johny_G (384)|11.9.2005 14:35
[QUOTE="xkovi"][QUOTE="jbem"]Podle mě je kvalita ve sluchátkách dobrá....používám GSPlayer a KOSS Porta Pro....[/QUOTE]
Myslim,ze ale Johny myslel kvalitu reproduktoru ;) Ja sem s kvalitou na moji n30 docela spokojen..nekdy si i posloucham mp3 pres ni,kdyz si jdu lehnout a nechci mit zaplej komp jen pro poslech hudby..[/QUOTE]

Mluvím o sluchátkách. Fakt to stojí za ho*no.
Zdenek Malinsky (9781)|11.9.2005 15:51
[QUOTE="Johny_G"]Mluvím o sluchátkách. Fakt to stojí za ho*no.[/QUOTE]A na jakých sluchátkách posloucháš?
Karm (365)|11.9.2005 16:05
[QUOTE="Johny_G"]Mluvím o sluchátkách. Fakt to stojí za ho*no.[/QUOTE]

Já mám originál pecky od Aceru a kvalita se mi teda zdá naprosto dostačující.
CommanderZ (1798)|11.9.2005 20:00
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]A na jakých sluchátkách posloucháš?[/QUOTE]

Ja jsem spokojen, i kdyz vetsinou posloucham s peckama za 150,- do kterejch se jeste navic na plazi dostal pisek :D

Jinak, z PDA mi do slusnych sluchatek jde zvuk lepsi nez z PC ;)
Johny_G (384)|11.9.2005 20:35
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="Johny_G"]Mluvím o sluchátkách. Fakt to stojí za ho*no.[/QUOTE]A na jakých sluchátkách posloucháš?[/QUOTE]

To je dost stupidní otázka. Pakliže to řeknu takhle, pak se dá vytušit, že jinde je asi zvuk lepší, že :D? Mám rád i jiné otázky - oblíbené jsou "a nemáš ty MP3 v blbý kvalitě?" a "zkoušels OGG?" . Z toho co jsem řekl je evidentní, že zvuk nedosahuje zdaleka ani kvality zvukového souboru, natož pak kvality sluchátek ;). Mám sluchátka Koss (Porta Pro to nejsou, ale to je fuk), a věř tomu, že na mém iRiveru produkují skutečně odlišný zvuk :). S tím, že se ani vzdáleně nevyrovná discmanu jsem samozřejmě počítal, ale čekal jsem přecijen něco lepšího. Na poslech kvalitní hudby to prostě není ani omylem ;).
Karm (365)|12.9.2005 22:53
Ono PDA bylo vyvíjeno na trošku jiné účely než je nástroj audiofilů....
Pacey (13)|13.9.2005 00:01
No nechci říct že by kvalita byla nějak úchvatná, ale podle mě je dostačující co se týče sluchátek. Reproduktor - pravda mohl být hlasitější, ale taky to neni nic za co by ses musel stydět a souhlasím přece jenom to není nástroj jenom na hudbu.;)
CommanderZ (1798)|13.9.2005 14:54
Trochu jsem to tu procistil. Nadavejte si nekde jinde...a kdyz uz na ce4you, tak alespon po SZ ;)
Jonka (43)|30.11.2005 21:25
Hmm.

Tak jsem presel z Ipaq1940 na Acer n50 a muzu tady za svoje usi uprimne rict, ze se uz nedivim, proc dostal n50 tak malo v recenzi audia.

Neda se nejakym zpusobem jeste pridat na sluchatkovem vystupu ?

Mam vse naplno a furt je to malo. V BetaPlayeru je sice nejakej incressAmp nebo co, ale do zase bruci....:mad:



p.s. Je mi jasny, ze PDA a walkman je neco jinyho, ale za ty prachy ....
cubas_ce4you (419)|30.11.2005 22:28
na co prosim te potrebujes na metal kvalitu? :-) metal je hudba postavena na tom, ze se muze postet na cemkoli, proste narez, takova vazna hudba to je neco jineho...

[QUOTE="Johny_G"]Kvalita zvuku je dost blbá. Na mluvené slovo a filmy je bezva, možná na nějakou primitivní hudbu taky, ale Metal se s tím zrovna dobře poslouchat nedá. Hlasitost nic moc, ale není to tragické...[/QUOTE]
Jonka (43)|30.11.2005 22:33
No, ja na tom posloucham Metal, Hardcore, Jazz, Dance i Klasiku, ale....


.... prosil bych ... K VĚCI... :D
cubas_ce4you (419)|30.11.2005 22:35
je fakt, ze mam nekdy problem s hlasitosti, kdyz posloucham na sluchatkach, ale to bude spis problem filmu na ktere s edivam, ze jsou slabe nahrate...
Zdenek Malinsky (9781)|30.11.2005 23:28
Hlasitost ovlivňuje i impedance sluchátek - koukni jakou hodnotu v Ohmech (velké písmeno Omega) mají. Ideální je 16 nebo 32.
Johny_G (384)|1.12.2005 07:31
[QUOTE="cubas"][QUOTE="Johny_G"]Kvalita zvuku je dost blbá. Na mluvené slovo a filmy je bezva, možná na nějakou primitivní hudbu taky, ale Metal se s tím zrovna dobře poslouchat nedá. Hlasitost nic moc, ale není to tragické...[/QUOTE]
na co prosim te potrebujes na metal kvalitu? :-) metal je hudba postavena na tom, ze se muze postet na cemkoli, proste narez, takova vazna hudba to je neco jineho...
[/QUOTE]

Nechám to bez komentáře, protože by to byl flame jako prase :). Ale trvám na tom, že ta kvalita zvuku není dobrá, o hlasitosti nemluvě.

[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Hlasitost ovlivňuje i impedance sluchátek - koukni jakou hodnotu v Ohmech (velké písmeno Omega) mají. Ideální je 16 nebo 32.[/QUOTE]

8 Ohmové pecky by měly být ještě hlasitější. A myslím, že na poslech z n50 to nebude ztrátové na kvalitě :).
CommanderZ (1798)|1.12.2005 14:30
Hlasitost sluchatek se da zvysit i tak, ze si je na par minut pustite na minimum a pak to jednorazove ohulite na 100. Pri trose stesti vam to na 10 minut vydrzi :yes:

Pokud ma n50 stejny zvukovy problem jako n30 SE, tak vam to fakt nezavidim, z toho se do tramvaje nevymlati poradna hlasitost ani na popik, o tvrdsich odvarech ani nemluvim...

A o tom, na co je treba kvalitni zvuk si zalozte tema v OT
;)