Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Neúplná synchronizace Exchange 2003

Nováček
    Registrace
    May 2005

Dlouhodobě používám vzdálenou synchronizaci přes Outlook Mobile Access na Small Business Serveru 2003. Vždycky všechno perfektně fungovalo. Teď jsem PDA asi 2 měsíce nepoužíval a když jsem vše znovu rozchodil, tak jsem zjistil, že se mi špatně synchronizuje eMail a kalendář.
    Po synchronizaci chybí v PDA některé maily nebo schůzky. Bohužel jsem nenašel klíč, které chybí a které zařadí. U kalendáře částečně platí, že dobře synchronizuje schůzky v minulosti a špatně ty budoucí, s časovým ohraničením. Ale ani to neplatí 100%. Synchronizace údajů z PDA do Exchange je celkem v pohodě.

Po restartu SBSka je první synchronizace OK, jakákoliv další už je zase neúplná a nedoplní ji ani opakovaná synchronizace. Někde u MS jsem četl, že to může způsobovat antivirus, ale ani jeho vypnutí nezměnilo chování.

PDA: HP iPAQ hx4700, WM2003 SE
    Windows Small Business Server SP1

Neumíte někdo poradit, co s tím?

Díky.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Prave sem si objednal PDA co mas ty a budu resit pripojeni k SBS 2003 tak Ti dam vedet jestli budu mit podobny problem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. WM a MS Exchange 2003 - neprobíhá synchronizace
    Od Glesva v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 11:47
  2. Synchronizace WM6 s Exchange 2003
    Od yendaaa v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 17:29
  3. Outlook 2003 vs. Exchange vs. firewalls
    Od sep_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-10-2006, 23:29
  4. Synchronizace posty v Outlooku 2003, kalendare apod-data z Exchange ...
    Od Orbb_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 17:10