Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blikani LEDky u MDA Compact

svobod3 (142)|9.9.2005 12:05
Zdravim, obcas se mi stava, ze po precteni a smazani prichozi SMSky ledka stale blika oranzove. A naopak nekdy pri neprectene SMSce blika zelene - stava se to taky nekomu, pripadne nevite, jak toto vyresit?
Diky
hybo (3107)|9.9.2005 12:22
blikani nezalezi na precteni jako takovem...kdyz prijde, zobrazi se Ti obalka, kdyz na ni kliknes a das cist, nebo close, bere se to za vyrizene a prestane blikat...nebo staci, kdyz otevres po prijeti inbox primo a stane se to same a nemusis ji precist, ani otevrit...
svobod3 (142)|9.9.2005 12:40
[QUOTE="hybo"]blikani nezalezi na precteni jako takovem...kdyz prijde, zobrazi se Ti obalka, kdyz na ni kliknes a das cist, nebo close, bere se to za vyrizene a prestane blikat...nebo staci, kdyz otevres po prijeti inbox primo a stane se to same a nemusis ji precist, ani otevrit...[/QUOTE]

no jo ,ale mne blika oranzove po kliknuti na obalku, po precteni zpravy i po jejim smazani ....
hybo (3107)|9.9.2005 12:42
i to se nekdy stava, dokonce mam pocit, alespon z toho, jak to sleduji, ze kdyz to jde na baterie, je to OK, ale kdyz to mam na sit, tak to nekdy zblbne...
svobod3 (142)|9.9.2005 13:33
[QUOTE="hybo"]i to se nekdy stava, dokonce mam pocit, alespon z toho, jak to sleduji, ze kdyz to jde na baterie, je to OK, ale kdyz to mam na sit, tak to nekdy zblbne...[/QUOTE]

jak vidim, tak je to tedy asi normalni ... ok, diky
otompotom (17)|10.9.2005 11:40
Mě se to zase stává když si nastavim budík,on zazvoní já dám zrušit tak to pak bliká celou dobu oranžově dokud mi třeba nepřijde sms a já ji nepřečtu.
Zdenek Malinsky (9781)|10.9.2005 12:19
To blikání, popř. doba, jak dlouho má blikat, jde nastavit (start-settings-personal-sounds+notification-notification)
svobod3 (142)|10.9.2005 22:13
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]To blikání, popř. doba, jak dlouho má blikat, jde nastavit (start-settings-personal-sounds+notification-notification)[/QUOTE]

Takze casova volba patri ke svetelnemu upozorneni? Protoze je hned vedle nastavovani vibraci, tak jsem myslel, ze patri k nim. Diky za tip, vyzkousim.
hybo (3107)|11.9.2005 13:25
ta volba rusi blikani dioady (ja nekteri jeste donedavna nevedeli, co to je ;) ), ale resi to smer z notifikace na normal...ja mam nastaveno infinite a tak jedina moznos zruseni je kouknout na to, co notifikaci zpusobilo, ale jak jsme psal, proste to nepracuje vzdy...
AlienSmidy (109)|12.9.2005 10:20
Taky se mi to někdy stáva, ale dá se to vyřešit... stačí si v nastavení otevřít telefon a pak zase zavřít a už to nebliká :) Ale asi to problém neřeší, jen to alespon přestane otravovat.
Stag_ce4you (59)|20.9.2005 14:37
Mě si taky bliká jak chce ....