Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

skryti mainformu z bezicich aplikaci

Buthrakaur (61)|9.9.2005 08:18
mam aplikaci, ktera je vlastne jako pruvodce - mainform se prakticky nezobrazuje, jenom se spusti po startu aplikace sekvence modalnich formu... mam ale problem s tim, ze v bezicich aplikacich se zvlast zobrazuje mainform a aktualne zobrazeny modalni form.

nekde na msdn jsem vypatral, ze kdyz nastavim mainform.Text="", tak zmizi z bezicich uloh. to se taky stane, ale pak uz se po aktivaci aplikace bohuzel nespousti event OnActivation na mainformu, coz je docela problem - potrebuju se znovu pripojit k databazi a predstava, ze na kazdem modalnim formu "presmerovavam" OnActivation/Deactivation na mainform se mi zrovna nelibi...existuje nejake rozumne reseni ?

jeste jsem ted narazil na problem u TextBox.Validating - potrebuju TextBox, ktery bude akceptovat jenom cisla (int x float), ale at v tehle udalosti vratim true nebo false, tak se porad TextBox chova stejne - povazuje text za validni... je na tohle nejaky workaround, pripadne nejake hotove reseni?
Buthrakaur (61)|20.9.2005 13:40
takze si odpovim sam ;)
reseni je tady:
http://msdn.microsoft.com/msdnmag/issues/04/12/NETCompactFramework/default.aspx => "Bad, wicked dialogs"