Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: skryti mainformu z bezicich aplikaci

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

mam aplikaci, ktera je vlastne jako pruvodce - mainform se prakticky nezobrazuje, jenom se spusti po startu aplikace sekvence modalnich formu... mam ale problem s tim, ze v bezicich aplikacich se zvlast zobrazuje mainform a aktualne zobrazeny modalni form.

nekde na msdn jsem vypatral, ze kdyz nastavim mainform.Text="", tak zmizi z bezicich uloh. to se taky stane, ale pak uz se po aktivaci aplikace bohuzel nespousti event OnActivation na mainformu, coz je docela problem - potrebuju se znovu pripojit k databazi a predstava, ze na kazdem modalnim formu "presmerovavam" OnActivation/Deactivation na mainform se mi zrovna nelibi...existuje nejake rozumne reseni ?

jeste jsem ted narazil na problem u TextBox.Validating - potrebuju TextBox, ktery bude akceptovat jenom cisla (int x float), ale at v tehle udalosti vratim true nebo false, tak se porad TextBox chova stejne - povazuje text za validni... je na tohle nejaky workaround, pripadne nejake hotove reseni?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

takze si odpovim sam
    reseni je tady:
    http://msdn.microsoft.com/msdnmag/issues/04/12/NETCompactFramework/default.aspx => "Bad, wicked dialogs"
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. sprava bezicich programu a editace vyznamu HW tlacitek...
    Od kubisz v sekci Programy pro Smartphone
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 13:50
  2. Windows Mobile - Skrytí / zobrazení kontaktů na SIM kartě
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-06-2008, 10:28
  3. MDA Compact - skrytí SIM kontaktů v kontaktech
    Od JabbaBes v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 25-03-2007, 11:12
  4. Prepinani bezicich aplikaci Alt+Tab