Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaké PDA s VGA rozlišením ?

Musta_ce4you (3)|8.9.2005 20:46
Jaké byste doporučili PDA s VGA rozlišením ? Můj favorit je zatím FSC Loox 718 ,ale klidně si nechám poradit.






Miloš Strouhal (3997)|8.9.2005 21:09
Pokud máš rád "krásné věci", kup iPAQ hx 4700. Žádné jiné VGA zařízení nemá tak skvělý, jasný a velký displej. Je radost na něj koukat, a ještě větší radost je s ním pracovat. A magnediové tělo také není k zahození.. Díky němu nevím co je to pouzdro, řekl bych že iPAQ jej jako pracovní nástroj (což muj iPAQ je) vlastně ani nepotřebuje. ;)
O ostatních PDA ať mluví další..

Jinak takové podobné diskuse tu již několikrát byly, stačí hledat.. A uplně nejlepší je prostudovat si recenze všech VGA zařízení. Myslím že to by ti mělo pomoci se definitivně rozhodnout. Já se rozhodl, a neměnil bych. (Jedině za MDA IV.) Ani po zkušenostech s Looxem 718/720 a Dellem, jež jsem měl již několikrát šanci s iPAQem porovnávat "na jednom stole". Toť muj názor.
Zdenek Malinsky (9781)|8.9.2005 21:11
Ptáš se na to, co se tu ptalo před tebou už velmi mnoho lidí, takže by možná stačilo si vyhledat a pročíst diskuze. A ani jsi nenapsal, co všechno chceš potřebuješ a zda máš nějaký finanční či jiný limit.
Musta_ce4you (3)|8.9.2005 21:38
Cena tak okolo 13 000 bez dph. Chtěl bych pda na multimedia,mp3, na internet, semtam nějakou tu gamesku a samozřejmě i na práci.Na Loox se mi líbí usb host, ale nepokládám to za nutnost a u HP mi vadí touchpad, který považuji u dotykového displeje za zbytečnost. Recenze jsem samozřejmě četl, ale zajímají mě také praktické zkušenosti.