Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Jaké PDA s VGA rozlišením ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Jaké byste doporučili PDA s VGA rozlišením ? Můj favorit je zatím FSC Loox 718 ,ale klidně si nechám poradit.

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pokud máš rád "krásné věci", kup iPAQ hx 4700. Žádné jiné VGA zařízení nemá tak skvělý, jasný a velký displej. Je radost na něj koukat, a ještě větší radost je s ním pracovat. A magnediové tělo také není k zahození.. Díky němu nevím co je to pouzdro, řekl bych že iPAQ jej jako pracovní nástroj (což muj iPAQ je) vlastně ani nepotřebuje.
    O ostatních PDA ať mluví další..

Jinak takové podobné diskuse tu již několikrát byly, stačí hledat.. A uplně nejlepší je prostudovat si recenze všech VGA zařízení. Myslím že to by ti mělo pomoci se definitivně rozhodnout. Já se rozhodl, a neměnil bych. (Jedině za MDA IV.) Ani po zkušenostech s Looxem 718/720 a Dellem, jež jsem měl již několikrát šanci s iPAQem porovnávat "na jednom stole". Toť muj názor.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ptáš se na to, co se tu ptalo před tebou už velmi mnoho lidí, takže by možná stačilo si vyhledat a pročíst diskuze. A ani jsi nenapsal, co všechno chceš potřebuješ a zda máš nějaký finanční či jiný limit.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Cena tak okolo 13 000 bez dph. Chtěl bych pda na multimedia,mp3, na internet, semtam nějakou tu gamesku a samozřejmě i na práci.Na Loox se mi líbí usb host, ale nepokládám to za nutnost a u HP mi vadí touchpad, který považuji u dotykového displeje za zbytečnost. Recenze jsem samozřejmě četl, ale zajímají mě také praktické zkušenosti.

Podobná témata

1. Jak rozchodit java aplikaci v HTC TP2 - asi problém s rozlišením
    Od nucleolus v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-06-2010, 08:58
  2. Panorama se 7Mpx rozlišením
    Od Dzamir_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 21:15
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-01-2009, 23:41
  4. Fujitsu umí displej pro PDA s rozlišením 800 x 600 bodů!
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-07-2003, 15:26