Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profily v outlooku

yasmeene2 (794)|7.9.2005 01:56
Nevíte někdo lze-li udělat v outlooku více profilů? Respektive outlook u mě používá přítelkyně a tím mi ho "krade" pro používání s pédéáčkem. Lze udělat, že by při spuštění outlooku se mě to zeptalo, který profil (můj nebo přítelkyně) zapnout? A pda by se synchronizovalo jen s mým.

Ještě mě napadlo udělat více uživatelských účtů, jenže koho by to bavilo pořád přepínat, když se u počítače pořád střdáme..
jval (453)|7.9.2005 08:19
Proveďte následující kroky:

Přidání profilu uživatele

V nabídce Start přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na položku Ovládací panely.
Poklepejte na panel Pošta .
Klepněte na tlačítko Zobrazit profily.
Klepněte na tlačítko Přidat.
Zadejte název profilu a klepněte na tlačítko OK.
Nyní můžete ke svému profilu přidat účet elektronické pošty. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

yasmeene2 (794)|7.9.2005 15:10
asi to chce novější outlook než 2000 co?
yasmeene2 (794)|7.9.2005 16:10
jo, už jsem nainstaloval outlook 2003 a ten už to umí. Jenže se mi pda synchronizuje s právě aktivním účtem a ne jen s tím mým. A pokud ho mám zastrčené v kolíbce tak nelze účet přepnout na jiný.

EDIT:

Tak po troše hraní - když dám pda do kolébky tak mi outlook opravdu dá vybrat s kterým profilem synchronizovat, ale pokud už mám outlook otevřen synchronizuje se s aktuálním. Pokud je pda v kolébce nejde přepínat profily.
hybo (3107)|8.9.2005 07:18
coz je prirozene...pokud sestra okupuje PC casto a jde jen o postu, nech si outlook a ji nech express, ten ji snad postaci a Ty mas klid...
jval (453)|8.9.2005 07:48
Presne

hybo to vystihl dokonale
pochybuju, ze sestra planuje schuzky atd. v kalendari Outlooku.

A na tu postu ji opravdu staci Outlook Express.
ZdenekP (224)|8.9.2005 10:10
Taky jsem to tak vyřešil. Já outlook, manželka express.