Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CHM e-booky

MrAndrew (12)|6.9.2005 23:05
Co pouzivate za programek na cteni compiled html (chm) souboru, jsou to vlastne soubory napovedy. Mam nejaky Fast CHM Reader, ale ac ma volbu fit to screen, tak se vetsinou nevejde a nejlepe treba jen o 5 - 10 pismenek. Nejaky lepsi tip? Diky
Saman_ce4you (1451)|7.9.2005 08:16
MicroOlap CHM ebook reader - neni sice free ale je suprove rychlej.
Zkousel jsem i opensource .NET chm reader, ale tam ten mi pripada rychlejsi..
MrAndrew (12)|8.9.2005 01:00
Diky za odpoved, oba jsem vyzkousel, i nejaky Team One, ale vsechny jsou k nicemu, protoze neumi spravne fitnout text do obrazovky :-(. Asi se budu muset vrhnout na napsani neceho svyho :-))). Kdyby vas napadlo jeste neco, dik ... Nebo jak to spravne zobrazit na PDA pomoci jinych utilitek.
Saman_ce4you (1451)|8.9.2005 10:04
[QUOTE="MrAndrew"]Ale vsechny jsou k nicemu, protoze neumi spravne fitnout text do obrazovky :-(. [/QUOTE]
A co jsi v tom prohlizel? Ja ctu bud vlastni CHM udelany z HTML ci hotovy odborny knizky. Vetsinou problem neni, jen bud s tabulkama nebo obcas se zdrojakem. Ono fitnout to presne na obrazovku neni jednoduchy, kdyz to puvodni HTML tam ma teba preformat, co nejde rozdelit..
MrAndrew (12)|8.9.2005 11:40
Ctu odbornou knizku z Microsoft Pressu, Windows Internals 4th Edition. Neexistuje tedy alespon nejaka utilitka, ktera pootoci obrazovku o 90deg? Mam bohuzel WM2003 a tak to tam jeste neni :-(
Saman_ce4you (1451)|8.9.2005 13:08
Nejaka utitlita na otaceni je, tusim ze byla recenzovana, mrkni na clanky.. Jinak ja mel nejvetsi problem s Programming C# od Oreilly. Tam jsem na kazdy druhy strance musel pouzivat stylus na pousnik :( .