Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reality show VyVoleni prichazeji k nam!

hybo (3107)|5.9.2005 19:50
Tak, pokud to bude, jak myslim, tak zde by se melo zobrazovat, co se aktualne deje u VyVolenych s tim, ze je to pro PDA. Momentalne to samozrejme nejde, proto nemuzu potvrdi ;)
CommanderZ (1798)|5.9.2005 21:44
A kdo se tady na to hodla divat :?: ;)
hybo (3107)|11.9.2005 14:40
ja to treba koukam, BB ne, ale VV jo...;)
Kavy (374)|11.9.2005 18:57
Nedá se tomu vyhnout,je to všude,televize ,noviny,přílohy v novinách,bolboardy....:((
Blbost a ůchylnost.Nechci se dívat,jak se lidi baví,jí ,pijou,chodí na hajzl,převlíkají se...a sexu je plnej internet.A lepšího:)
CommanderZ (1798)|11.9.2005 20:14
[QUOTE="Kavy"]Nedá se tomu vyhnout,je to všude,televize ,noviny,přílohy v novinách,bolboardy....:((
Blbost a ůchylnost.Nechci se dívat,jak se lidi baví,jí ,pijou,chodí na hajzl,převlíkají se...a sexu je plnej internet.A lepšího:) [/QUOTE]:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|19.9.2005 18:10
Rozhovor Václava Moravce (moderátor BBC) se sociologem médií Jaromírem Volkem. J.V. označuje reality show za trik, který nemá s reálným životem nic společného.
přepis rozhovoru
MP3 ke stažení

Jinak si o BB i ty vole ný-ch myslím, že sledovat to, je ztrátou času. Prostě a stručně bych to pojmenoval názvem desky německé skupiny Spermbirds - Shit For Sale.
Kavy (374)|19.9.2005 18:34
Samozřejmě. Je to předem naplánovaná šou a divadlo.Jen přhlídkový molo.
"Připravit-klapka-jedem-a chceme divadélko-perte se-hádejte-sexujte...".Z amplionu se ozývají inštrukce,co máme vidět
Musím se ale přiznat.Od začátku vysílání jsem viděl asi tak 20min dohromady z obou šou.
A taky jsem si přečetl článek s Lenkou Hornovou.Náhodou jsem na něj v Seznamu narazil a věnoval mu 5 min.života.
http://www.novinky.cz/reality_show/65333-lenka-hornova--podcenila-jsem-divaky.html
Whippy (206)|21.9.2005 10:58
Stoji za poslech :-)
http://expresradio.idnes.cz/zpravy/new-music/