Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kabel na iPaq 3850

HuKy_ce4you (4)|24.2.2003 14:48
Mam iPaq 3850 a usb kabel, ktorym sa da synchronizovat aj nabijat ipaq. Problem j v tom ze som chcel nahrat do mojho zariadenia novu verziu systemu (myslim ze to je 1.20, teraz mam 1.15), problem je v tom ze sa objavy chybova hlaska s chybou s cislom 111 - nieco v zmysle kabel nie je pripojeny. Pritom mi ale svieti ActiveSync aj na compe aj na ipaq. Vie niekto co s tym ?. ako tam dostanem novu verziu systemu ?, este nemam SD kartu.

Vopred dakujem za vsetky dobre rady.
hybo (3107)|24.2.2003 14:57
No, to proto, ze potrebujete COM kabel na flashovani.
HuKy_ce4you (4)|24.2.2003 15:39
Ale ved v tom softwari je moznost zvolit si serial, alebo usb kabel.
Nemoze to byt tym, ze to je iny kabel, ako je original koliska ?
mmort7 (102)|24.2.2003 15:41
A není to náhodou kabel, kterým se buď dobíjí nebo synchronizuje (ale ne oboje najednou)?
Pro update je potřeba i nabíjet i (logicky) být připojen a takovýmto kabelem to nejde
Medved_ce4you (200)|24.2.2003 15:55
No ja sem mel podobny problem pri upgrade i s originalni kolibkou. Nakonec mi z toho vyslo, ze byl problem v USB na notebooku ze ktereho jsem chtel upgradovat. Tedy synchronizace a vsechno ostatni na tom USB probihalo bez problemu, ale upgrade se nedaril...

Tedy, zkus ten kabel strcit do jinyho PC a provedst upgrade od tam. Pokud to nepujde, asi je problem v kabelu a bude to chtit pro upgrade origos kolibku.