Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb GPRS Monitor nepracuje

Mr.Pohoda (134)|2.9.2005 20:49
Ať se snažím jak se snažím, nedaří se mi zprovoznit tento program tak, aby něco zobrazoval (rychlost, přenesená data) nebo alespoň zaznamenal.
Přečetl jsem diskuze, a u většiny byl tento problém způsoben tím, že neměli zapnuté v menu Connection "Enable connection monitoring". Divné je, že to nefunguje ani pro GPRS, ani když nastavím USB a přenáším data do interní paměti. Zkoušel jsem i rychlejší obnovovací dobu, ale nic nepomáhá.
Spb GPRS Monitor 2.3.0, Build 525 registrován.
Děkuji za jakýkoliv tip...
TheMelin (1642)|2.9.2005 20:53
A vybral jsi správné připojení pod zatržítkem Enable connecting monitoring?
Johny_G (384)|2.9.2005 21:20
Mě stačil soft reset. Dělalo mi to taky.
Mr.Pohoda (134)|2.9.2005 21:42
Jak jsem psal, zkoušel jsem různá připojení (vlastně všechna), a program nereagoval ani na jedno... Divné je mi to hlavně přes to USB, a připojení přes gprs mám nastavené jen jedno, takže jsem si ho nemohl splést...
Soft-reset jsem také zkusil, ale bez úspěchu.
Možná bych měl zkusit jiný program... Doporučili byste mi nějakou alternativu?
TheMelin (1642)|2.9.2005 22:02
No nevím zda jinej existuje.když někdo potřebuje takovýto program,každý mu doporučí SPB GPRS monitor :oops:
hybo (3107)|3.9.2005 07:41
Johny_G (384)|3.9.2005 12:39
[QUOTE="mr.pohoda"]Jak jsem psal, zkoušel jsem různá připojení (vlastně všechna), a program nereagoval ani na jedno... Divné je mi to hlavně přes to USB, a připojení přes gprs mám nastavené jen jedno, takže jsem si ho nemohl splést...
Soft-reset jsem také zkusil, ale bez úspěchu.
Možná bych měl zkusit jiný program... Doporučili byste mi nějakou alternativu?[/QUOTE]

Já jsem tam s tím tak různě blbnul a přepínal, nakonec jsem dal ještě ten SR a šlo to - tak možná je problém jinde a SR byl zbytečný :-). Blbni si v nastavení. Zkoušel jsi třeba stáhnout databázi tarifů a vybrat si ten svůj? Taky jsem to dělal - a chyba může být kdekoli.
Mr.Pohoda (134)|3.9.2005 13:10
Zkoušel jsem různá nastavení, i vlastní nastavení tarifu (počítání), i tarif nabídnutý ze sítě, soft-reset, ..., ale nedaří se mi :-(
rotor (11)|5.9.2005 07:33
[QUOTE="mr.pohoda"]Zkoušel jsem různá nastavení, i vlastní nastavení tarifu (počítání), i tarif nabídnutý ze sítě, soft-reset, ..., ale nedaří se mi :-([/QUOTE]

Podívej se na stránku spb a tam zjistíš,že Spb GPRS Monitor nepodporuje HP 6340.Mám naprosto stejný problém,vůbec mi nereaguje na připojení.A taky jsem to nerozchodil.
Mr.Pohoda (134)|5.9.2005 20:57
Tak tím se to docela vysvětluje... Používáš nějaký jiný program na měření přenosu dat přes GPRS s HP 6340?
rotor (11)|6.9.2005 07:10
[QUOTE="mr.pohoda"]Tak tím se to docela vysvětluje... Používáš nějaký jiný program na měření přenosu dat přes GPRS s HP 6340?[/QUOTE]
Naprosto perfektně funguje GPRS Traffic counter 3.2.0
www.all-locations.com. Mám ho zatím jako free na 30 dní a zkouším ho,ale funguje skvěle.Zkus ho a pošli mi Tvůj názor zda za to stojí.
Mr.Pohoda (134)|6.9.2005 20:14
Tak tenhle program je přesně to, co hledám. Funguje perfektně, má pěkné přehledy... Doporučuji všem, co jim nejde GPRS Monitor.