Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

krátké zvonění v PPC2002

german (5)|24.2.2003 09:05
Omlouvám se, už jsem to sem dával pod jiným názvem, ale odpověď mě šokovala. Prý se nedá nastavit dlouhé zvonění až do vypnutí v kalendáři, prý to jen jednou pípne. To ale velmi často přeslechnu. Snad to řeší nějaká placená utilita????????? Moc prosím o nějakou radu, používám ho místo mozku a takhle totálně selhávám. Potřebuji ale, aby mi fungovala synchronizace s Outlookem, nějaký nový budík mi to nevyřeší. Díky moc.
null (0)|24.2.2003 12:14
[:sarcastic:] cus taky sem mel problemy s outlookem a nikdo mi nenapsal ale nakonec sem po trech dnech na to prisel.. takze vis jak mas nastaveny vsechny udaje v outlooku o e mailu (napr: emailova adresa, pop3 atd.) tak si to najdes a v pda das nova sluzba ( activesync se mi nerozjel takze jedinej zpusob pop3) a tam napises to nastaveni.. jestli je to dobre tak se ti pda bez problemu prihlasi a odesle postu.. kdyby neco neslo tak zkus vse prenastavit nebo napis ja to napisu vic do podrobna [;)] a ted k zvoneni.. ton zvoneni pro upozorneni muzes zmenit v nastaveni / zvuky a oznameni/ oznameni zde mas na vyber z nekolika tonu a pokud se ti nelibi muzes si natahnout z treba kompu nebo nahrat svuj ton a ten pak vybrat v nabidce :O) a kdyz se v nabidce neobevi tak ho pretahni do slozky kde maji windows zvuky ( myslim ze staci to kopirovat do WINDOWS) tak nevim snad to pumuze mej te se!


:::LOCHI:::
Pavel Koza (4761)|24.2.2003 16:56
Tohle by melo umet opakovane prehravani alarmu...
german (5)|25.2.2003 08:23
Díky, ale co to dělá po 15 dnech, přestane to fungovat úplně nebo zůstane aspoň možnost nastavení alarmu? Stejně mi připadá šílené platit za něco, co fungovalo. Jsem snad jediný na světě, kdo to potřebuje? Nebo to berte jako tip pro Hyba, to přece nemůže být složité naprogramovat. Od Sunnysoftu bych to za rozumný peníz i koupil, hlavně když bych nemusel zakládat devizové konto.