Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: nejde mi mazat(zapisovat, formátovat) ipaq ilestore na rx3715

Nováček
    Registrace
    May 2005

Dobrý den,
    mám problém s PDA 3715.Nejde mi mazat ani nahrávat do filestore.
    Když dam formátování,tak mi to ukazuje, že je všechno místo volné.
    Soubory tam ale sou a jdou normálně používat.
    Mám 1Gb paměťovku a tam jde vše v poho.
    Nemá někdo nějaký nápad, ještě před tím, než skusím hard reset?
    Nejsem žádný profík,tak nevím, jestli sem něco nepo
    Díkes
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Na iPAQ filestore ti HR nepomůže.

Zkus přečíst toto: 1 a 2

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Ahoj, měl jsem možná podobný problém. Sem tam se mi stalo, že mi zamrznul pocket a jediné, co se dalo dělat bylo tvrdý reset. Poté se ovšem projevilo i to, že na iPAQ File Store nešlo zapisovat, přesouvat, přejmenovávat a jaká koli změna obsahu byla nemožná, pocket vždy zamrznul. Tento problém vyřešil až servis, kde mi z mé 3715 udělali nižší model, fuknce téměř stejné, ale video o nemělo jeden formát a i update rom jsem musel používat pro nižší model. Tento problém se mi ovšem znovu projevil a další reklamace prý byla řešena výměnou elektroniky, více jsem se nedověděl. Opět jsem měl 3715 a ta je nyní už plně funkční a zatím bez problémů. Jen mi láme hlavou, proč jsem odjakžíva musel svůj pocket často zapínat resetem, power a jiná tlačítka totiž jaksi nereagovala. No to je asi vše, snad ti to nějak pomůže...

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Bez ho reklamovat. Je to chyba elektroniky. HR ti nepomuze

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Stejny problem - take jsem zkousel vsechno mozne a skoncilo to stejne vymenou elektroniky. Podle vseho to vypada na bezny problem tohoto modelu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od cyrilsvet
    Stejny problem - take jsem zkousel vsechno mozne a skoncilo to stejne vymenou elektroniky. Podle vseho to vypada na bezny problem tohoto modelu.
    Presne tak.. Je to HW chyba tohoto modelu. Zalezi na kusu. Na mam 3715 taky a jeste se mi to nestalo. A doufam ze nestane...

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Tak super, prave se mi to stalo. Pujdu reklamovat. Asi me trefi slak.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Takze blizsi informace ohledne meho problemu s file storem. Pred ctrnacti dny mi z Ipaq File Store zmizely soubory. Nejak jsem si toho moc nevsimala, vse fungovalo dal celkem normalne. Vcera jsem zjistila, ze se do File Store neda ani kopirovat, ani v nem mazat, PDA vzdy totalne vytuhne a musi se softwarove restartit. Ale co vic, File Store pomoci formatovaci utility nejde ani zformatovat. Nevim, co s tim. Zda se, ze me reklamace nemine. Zkousela jsem smazat ho i pres pocitac, udela to to same. Chcipne pda, vytuhne.

Dale dotazy. Kdyz pouzivam Backup soft defaultni v pda, co vsechno v tech souborech je ulozene? Soubory, kalendar, kontakty, tasky apod.? Mam potiz, nechci prijit o data a mirror pda mam v pocitaci jen souborove, synchronizace s Outlookem mi zlobila tak dlouho, az jsem se na to vykaslala a pouze jsem kontakty a kalendare a tasky backupovala.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zálohuje se to, co si zadáš (zaškrtneš). PIM mirror se tam také dá zaškrtnout (v jiné části nastavení) a obnovuje se vlastně také po každém SR (i HR). Doporučuji dělat zálohy v samospustitelném formátu.

15. 10. je na Palmovce pražský sraz, tak se mezi 14 a 23 h. stav a probereme zálohu i synchronizaci s Outlookem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Ipaq Backup zadne zaskrtavani nema, pouze Backup Now, Restore Now a v Options volby Reset ipaq backup options, About a Switch to Advanced Mode.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Tak to bohuzel stopro nemuzu. Asi uz to nikdy nesesynchronizuju.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

V podstate jsem se setkala s tim, ze ackoliv jsem nainstalovala Outlook primo z CD dodavaneho s Ipaqem, tudiz predpokladam, ze verze by mela byt odpovidajici, sla synchronizace jen nejakou dobu. Pak doslo k tomu, ze nove tasky odmitnul pocitac do Outlooku nacist a ani rucne to neslo, vkladani dalsich nebylo podsviceno. Po nekolikanasobnych preinstalacich to vzdy slo tesne po preinstalovani, pak uz zase ne. No a ackoliv jsem mela nastaveno synchronizovat pocitac s pdackem, udelalo se to, ze AS sesynchronizoval to nic, co bylo v kalendari Outlooku a tim nic prepsal vse v pda. Rozumejte, mam vice problemu a snazim se zazalohovat co jde, tudiz chci kvanta veci dostat do pc.

Mozna mam hloupe dotazy, ale manual je cely v anglictine a vazne nemam cas na to prelouskavat cely manual. Stydim se za neznalosti, prosim, pomozte.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

No řekl bych, že jsi popsala stejný nebo dosti podobný problém jako předchozí. Já měl ten první, data nezmizela, ale zápis na FileStore byl nemožný, pouze jsem mohl data z FileStore zkopírovat do počítače a nebo na SDčko, cokoli jiného způsobilo zásek při přístupu na FileStore. Co se týče dalších dotazů, myslím, že co máš o Outlooku, to ti ani PDA nevymaže, ale přesto doporučuji udělat alespoň zálohu osobních dat v Outlooku. Při jejich odstranění z PDA se při klasickém nastavení z Outlooku také vymažou, pokud jsi si nenastavila práva v Outlooku jinak...

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

No jo, jenze to je prave ten problem, nemuzu zalohovat v Outlooku, kdyz se mi nedari synchronizace pda s Outlookem viz. moje drivejsi prispevky

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Ale nějaká data už v Outlooku máš, ne? Zpočátku jsi synchronizovala. Pokud tedy nějaká data v počítači máš, pak ti jen doporučuji, aby jsi nechala své PDA raklamovat a zbytek starostí ti s opraveným modelem odpadne....

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-03-2011, 16:21
  2. Nejde zapisovat do pameti X500+
    Od Zbyna_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-02-2008, 12:21
  3. Ipaq rx3715 Riesenie problemu s mazanim Ipaq File Store
    Od ManInTheRain v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-04-2007, 19:11
  4. nelze zapisovat/upravovat/mazat data na SD kartě (HP rx3715)
    Od HaWran_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-10-2006, 06:52
  5. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 11-02-2006, 19:52